لاس وگان تایلر بیع تبدیل از چشم انداز به نرم افزار

تایلر Bey می خواستم به ترک. او متنفر 4 صبح از خواب بیدار کردن تماس در Middlebrooks آکادمی در منطقه لس آنجلس. او منفور در حال اجرا کردن اجسام و بیشتر از همه — یخ حمام.

“ما تا به حال به او را به پایین وجود دارد (در سرما وان) یک زن و شوهر بار اما او در نهایت آن را کردم” گفت: ویلیام Middlebrooks که تاسیس منطقه لس آنجلس دبستان مدرسه. “تایلر تا به حال چالش های خود را در آغاز. اما او در نهایت خریداری شده است.”

بیگ می گوید: او “احتمالا خواهد بود در زندان و یا چیزی در حال حاضر” اگر او تا به حال.

در عوض او یک پتانسیل در دور اول انتخاب کنید در این سال NBA پیش نویس در آستانه یک زندگی حرفه ای او نمی تواند درک.

بیگ 22 ساله در لاس وگان شکوفا شده است از یک unranked ناشناس دبیرستان استخدام به حاکم Pac-12 بازیکن دفاعی سال و پویا و حرفه ای چشم انداز رتبه شماره 35 توسط ESPN. 6-پا-7-inch جلو چپ لاس وگاس بالا بعد از سال سوم خود را برای حضور در Middlebrooks جایی که او اصلاح علمی خود را با مشخصات و تکامل به بالا عمده ای استخدام.

او صرف متعاقب آن سه سال در کلرادو و به این نتیجه رسیدند سال سوم خود را به عنوان یکی از کالج بسکتبال بهترین مدافعان — مجهز به protypical ویژگی برای تبدیل شدن به یک مخل مدافع در NBA.

“من نمی بینم خودم جایی که من هستم امروز” بیع گفت. “من تا به حال هیچ سرنخی.”

تبدیل شدن به یک چشم انداز

بیگ می گوید او یک “مشکل ساز” در دوران جوانی خود. یکی مستعد ابتلا به برش طبقه نمرات ضعیف و دعوا با همکلاسی. پدرش نشده بود مادرش کار می کرد دو شغل و او می خواهم پرسه زدن در خیابان های شرق لاس وگاس در غیاب او تا نیمه شب.

و یا بعد.

اما او پناه ساختار و هدف در بسکتبال و شروع به نواختن رقابتی به عنوان یک هشتم کلاس پس از حرکت در با عمه و عمو. او می خواهم بازی باشگاه بسکتبال برای لاس وگاس چشم انداز و چشم انداز رویایی قبل از حل و فصل با لاس وگاس نیکز و مدیر برنامه Lamar Bigby که به دنبال توسعه بیع با تمرکز بر unglamorous جنبه های بازی.

“من احساس کردم که او می تواند انجام کاری در سطح بالا است که هیچ کس دیگری انجام شده بود اگر کسی با تاکید بر آن را به او. و این بود که یک مدافع بزرگ و rebounder,” Bigby گفت. “این سخت بود چرا که بخشی از بازی نبود که جلال…اما من می دانستم که او ورزشی به اندازه کافی و او می تواند بسکتبال بازی به اندازه کافی خوب است که اگر او می تواند دوباره بجای اول برگشتن و دفاع از او را در پیدا کردن راه هایی برای نمره.”

و او انجام داد.

بیع سرآمد برای نیکس در آدیداس مدار و برای Wildcats به طور متوسط 17 امتیاز و 7.3 ریباند در طول سال سوم 2014-15. اما او رضایتبخش نمرات بودند در حال ظهور به عنوان یک مانع برای کالج پذیرش و استخدام پس از او را ترک لاس وگاس برای Middlebrooks و ساختار سفت و سخت موسس آن فراهم می کند.

“ما یک ماشین” Middlebrooks گفت. “اولین چیزی که به اعتقاد من نسبت به بچه ها که جوانب مثبت بالا و عمده بازیکنان بسکتبال است که آن را بسیار کمتر به انجام با در دادگاه مسائل و خیلی بیشتر از نظر روانی بازی و عادات. … اگر من می توانید آن بچه ها به درک که مسائل پس از آن پیشرفت در دادگاه به دنبال خواهد داشت.”

بیع صرف دو سال در Middlebrooks و هنوز هم آن را “سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.” اما او توسعه یافته وجود دارد لازم عادات به دنبال بالا-عمده و حرفه ای بسکتبال.

او تنظیم به روال دنیوی در حال اجرا, بلند کردن وزنه, تمرین و انجام کارهای مدرسه و تصمیم گرفت چندین بار در برابر ترک به بازگشت به خانه. و عمده برنامه ها شروع استخدام بیع که در نهایت انتخاب کلرادو بیش از ایالتی سن دیگو. گاومیش مربی نی نی بویل تأیید طول بیع را استخدام و معتقد است که او می تواند تبدیل به یک بازیکن NBA.

“او احتمالا تنها مربی که به من گفت که چگونه بالا سطح من می تواند در بازی و چه مقدار به اعتقاد او در من” بیع گفت. “که بود برای من.”

تبدیل شدن به یک حرفه ای

بیع امضا شده با گاومیش در طول در ابتدای پست خود فارغ التحصیل دبستان سال 2016-17 و بازی های برگزار شده است که فصل را با یک حس آزادی و شادی و تسلط.

Middlebrooks به نام آن با تکبر راه رفتن مرکب شخصی خود را بهبود.

“او شروع به دیدن این حلقه چیزی بود احتمالا من معامله” Middlebrooks گفت. “او در تمام comers. او تا به حال هیچ ترس در برابر هر کسی. او می خواهم پرتاب بدن خود را در اطراف. قربانی کردن بدن خود را. او فقط مشغول به کار سخت است.”

بیع شد بنابراین عادت به کار دشوار در زمان او رسیده کلرادو که دانشگاهی سطح تمرینات در واقع “ساده تر” از کسانی که در Middlebrooks. او شروع به 21 بازی خود را در طول سال اول فصل 2017-18 به طور متوسط 6.1 امتیاز و 5.1 ریباند قبل از بازگشت به لاس وگاس که در تابستان به کار با مربیان باشگاه.

او آمده از او دانشجوی سال دوم فصل به عنوان یکی از کنفرانس های برتر بازیکنان به طور متوسط 13.6 امتیاز و 9.9 ریباند در حالی که ادعا Pac-12 را بیشتر بهبود یافته از سال افتخار است.

“بیشتر بازی می کنم بیشتر اعتماد به نفس من” بیع گفت. “آن را فقط سرگرم کننده و بازی. من فقط بازی و داشتن سرگرم کننده است.”

بیگ گفت که او در نظر گرفته شده برای اعلام NBA پیش نویس پس از سال دوم اما در نهایت تصمیم به بازگشت به کلرادو برای بهبود مهارت های خود را. او گسترش محدوده خود در طول تاریخ و در فصل تبدیل 41.9 درصد از 3 نقطه تلاش است.

او همچنین به طور متوسط 13.8 امتیاز 9.0 ریباند 1.5 دزد و 1.2 بلوک در حالی که قریب به اتفاق این لیگ به عنوان یک توپ و کمک به مدافع.

“او می تواند برای ما که تنها تعداد انگشت شماری — و وقتی که من می گویند تعداد انگشت شماری منظور من پنج یا کمتر بازیکنان در بسکتبال کالج — می تواند” بویل گفت. “این که آیا آن یک alley-oop غوطه دادن یا مسدود کردن یک شات از سمت ضعیف هر مورد ممکن است او توانایی آن را بازی می کند که شما تکان دادن سر خود را و می گویند:” چگونه او را که بازی می کنند؟'”

کسانی که می دانند Bey به خوبی اصرار او دارای اخلاق کاری به کشتی سوار بر یک موفق NBA حرفه ای. او پیش بینی شده است در دو اول و یا دور دوم که بسته به مدل پیش نویس شما طلایه دار.

او گیری از یک به علاوه مدافع. چابکی به نگه دارید تا با محیط بازیکنان و اندازه رابطه جنسی با bigs. او می داند که او باید همچنان به بهبود تیراندازی خود و دست زدن به توپ است و در حال حاضر متعهد به انجام این کار است.

“من فقط برای پیدا کردن نقاط قوت و ضعف در لیگ و کار بر روی آن” بیع گفت. “رفتن از واقعا وجود دارد.”

کسانی که اجرا می شود, تمرینات و یخ زیبا بودند همه به ارزش آن.

این unranked بازیکن بسکتبال از شرق لاس وگاس رفتن pro.

“او حتی نزدیک به رسیدن به پتانسیل خود را چرا که او تا به حال برای رفتن به کلاس روزمره” Middlebrooks گفت. “ما به جای این که زمان کلاس با بدنسازی ؟ رشد و در حال رفتن به یکی دیگر از پرش هنگامی که او می شود یک فرصت است.”

تماس با خبرنگار سام گوردون در [email protected] Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im