زمین O’Lakes نیست صحبت کردن در مورد لوگوی خود را تغییر دهید و آن را یک اشتباه بزرگ

کلید بینش:

  • در هدف-محور نام تجاری عصر گرفتن یک موضع می توانید با نام تجاری و احترام حتی از مصرف کنندگان که با آنها موافق نیست.

تصمیم لبنی با نام تجاری زمین O’Lakes برای از بین بردن زانو بومی آمریکا زن ارائه میله های کره بر روی آرم خود را به نشانه پایان یک مشکل طلسم با نزدیک به 100 سال سابقه.

همانطور که در آوریل 30, او—که توسط برخی از حساب بود به نام میا هنوز هم برجسته بر روی محصولات در وب سایت است. زمین O’Lakes گفت که انتظار اجرای آن تجدید نظر لوگو به طور کامل تا پایان سال است.

اما مانند یک مدیر اجرایی که با دست خود در کوکی و تصمیم به بازنشستگی های زودهنگام نام تجاری عملا چیزی برای گفتن در مورد میا یا ناپدید شدن او پس از 92 سال.

“آن را به عنوان روش خود را 100th anniversary در سال 2021 co-op است منعکس شده در آن ارزشمند تاریخچه و تصمیم به نمایش گذاشتن بزرگترین قدرت خود را: کشاورزان آن” با توجه به بیانیه ای اعلام لوگو را تغییر دهید.

“ما این توسعه به عنوان یک نشانه مثبت است که زمین O’Lakes طول می کشد به طور جدی در آن شرکت مسئولیت برای درمان تمام مردم و فرهنگ با احترام بگذارند.”
کوین Allis, مدیر عامل شرکت, کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی

در یک ایمیل به Adweek, ارتباطات, مدیر ناتالی طولانی تصریح کرد با نام تجاری تمرکز بر کشاورزان است. او در پاسخ به سوال در مورد قبل از آرم و یا انتقاد از آمریکایی های بومی حمایت گروه هایی که به نام این یک بی احترامی, کهنه نماد است.

این یک پدیده جدید نیست.

Suzan نشان داده Harjo مدیر اجرایی بومی سازمان حقوق Morning Star موسسه مبارزات انتخاباتی است در برابر استفاده از سرخپوستان آمریکایی اسامی و تصاویر برای مقاصد تبلیغاتی از دهه 1960.

در سال 2005 در انجمن روانشناسی آمریکا به نام برای بازنشستگی از هند کثافت بر اساس “بدن در حال رشد علوم اجتماعی ادبیات نشان می دهد که اثرات مضر نژادی كليشه اي و نادرست نژادی, تصاویر.”

و اخیر U. C. برکلی مطالعه نشان داد که بیش از نیمی از 1,000 آمریکایی های بومی آن مورد بررسی به جرم بومی کثافت. که شامل 57% که به شدت با شناسایی بودن آمریکایی های بومی و 67 درصد از کسانی که اغلب درگیر در قبیله ای شیوه های فرهنگی که گفت: آنها عمیقا توهین کاریکاتور از فرهنگ بومی آمریکا است.

حرکت رو به جلو با نمایش بهتر

و بنابراین در حالی که گروه های حمایت خوشحالیم که با تغییر آنها اذعان دارند که بیشتر کار باقی مانده است که باید انجام شود.

“ما این توسعه به عنوان یک نشانه مثبت است که زمین O’Lakes طول می کشد به طور جدی در آن شرکت مسئولیت برای درمان تمام مردم و فرهنگ با احترام و تشویق می کنیم همه شرکت هایی که فروختن محصولات نمایش کلیشه ای بومی ‘با مضمون’ تصاویر به دنبال کت و شلوار” گفت: Kevin Allis مدیر عامل کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی, در بیانیه ای. “آمریکایی ها نیاز به یادگیری حقیقت در مورد زیبایی و تنوع قبایل سازمان ملل, مردم و فرهنگ امروز و اپیدمیولوژیک کهنه نمادها مانند این است که یک گام در مسیر درست است.”

بومی آمریکایی رسما حذف از زمین O’Lakes محصولات در 30 آوریل.

لی سلگدو معاون مدیر IllumiNative غیر انتفاعی اختصاص داده شده به افزایش دید از آمریکایی های بومی ملت ها و اقوام به نام تغییر یک “چیز بزرگ” از آنجا که در بخشی از نمایندگی. در واقع کریستال اکو شاهین بنیانگذار IlluniNative و رئیس جمهور اکو شاهین مشاوره و بومی هنرمندان و رهبران فکری و متحدان منتشر شده در یک مطالعه در سال 2018 است که 72 درصد از آمریکایی ها به ندرت برخورد اطلاعات در مورد مردم بومی و 78% می دانم کمی به هیچ چیزی در مورد آنها.

“بسیاری از مردم حتی نمی به اعتقاد ما وجود داشته باشد” سالگادو گفت. “وجود دارد یک شکاف در دانش پر شده با انواع مختلف کلیشه ها و اسطوره ها رانده شده توسط نمایندگی در فرهنگ عامه است. یکی از کسانی که زمین O’Lakes کره شاهزاده خانم هندی. و تحقیقات نشان داده است ما وقت و زمان دوباره—این نوع از نمایندگی در مورد مردم بومی dehumanize ما. این 2020 سزاوار ما دیده می شود در یک نور معاصر. خلاص شدن [از زمین’Lakes طلسم] یکی از راه های ما می تواند به جلو حرکت می کند با نمایش بهتر.”

لری Chiagouris استاد بازاریابی در سرعت دانشگاه گفت: زمین O’Lakes تاسیس شد و در اصول از خلوص و سالم و نزدیک به 100 سال پیش و وجود دارد “هیچ شکی نیست که کسی مانند هند ممکن است نشان داده اند در زمان خود راه اندازی آن کیفیت. [بومیان] مردم به احترام برای خود و دانش و احترام به طبیعت و … آن احتمالا بسیار خوبی بود در اوایل سال برند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>