دریاچه مید منطقه تفریحی باز می شود سالانه به تصویب دارندگان شنبه

سالانه دارندگان پاس خواهد شد دسترسی بیشتر به دریاچه مید ملی منطقه تفریحی شروع شنبه, پارک مقامات جمعه اعلام کرد نورد از یک مرحله به مرحله افزایش به بازگشایی این پارک پس از دو هفته تعطیلی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“خدمات پارک های ملی است که کار servicewide فدرال و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی به دقت نظارت COVID-19 همه گیر و با استفاده از یک رویکرد مرحله به مرحله برای افزایش دسترسی در یک پارک-توسط-پارک اساس” انتشار اخبار گفت.

پارک ورودی در نوادا و همچنین مکان های داخل پارک — سواحل و مناطق پیک نیک مشرف, راه اندازی رمپ و پارکینگ — خواهد بود بازگشایی شد بیش از آخر هفته.

ابتدا در ساعت 9 صبح روز شنبه زیر پارک مطالب در نوادا باز خواهد شد به سالانه دارندگان پاس:

— تخته سنگ ورودی ایستگاه

— دریاچه مید پارک وی ورودی ایستگاه

— دریاچه مید بلوار ورودی ایستگاه

— Northshore ورودی ایستگاه

— Cottonwood یارو ورودی ایستگاه

ابتدا در ساعت 9 صبح روز شنبه این پارک مطالب در آریزونا باز خواهد شد به سالانه دارندگان پاس:

— بید ساحل

— Temple Bar

— کاترین فرود

انتشار اشاره کرد که در حالی که بازدید کنندگان ممکن است دسترسی به مناطق مشخص شده و خدمات و محدود به بازگشت کامل به عملیات خواهد بود و مرحله به مرحله روند. بیشتر آب و زمین بر اساس ایستگاه های سوخت بسته شده است.

این نسخه همچنین یادآوری بازدید کنندگان برای آوردن آب و خواست عمومی به “follow بهداشت محلی مناطق سفارشات جلوگیری از ازدحام و تمرین را ترک هیچ اثری اصول از جمله بسته و بسته کردن برای نگه داشتن هوای فضاهای امن تر و سالم تر است.”

اطلاعات بیشتر ارسال شده است در منطقه تفریحی وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی.

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>