بانوی دل شکسته مجموعه جدید تاریخ — اما نه در لاس وگاس

لیدی گاگا ساخته شده است که مبهم اعلام یک شبه.

پارک تئاتر سرمقاله روزنامه اضافه کرده است خرما به او 2020 عملکرد برنامه — اما نه در محل در پارک MGM. بلکه دل شکسته نوشته شده در تاریخ تور در ساعت 1 صبح چهارشنبه شب برای آینده “Chromatica توپ” سری به نام برای آینده او ششمین آلبوم با توجه مارس 10. اولین تک “Stupid, Love” بود که هفته گذشته منتشر شد.

با توجه به Gaga Twitter و Instagram حساب او نقش پاریس در جولای 24, لندن در جولای 30, بوستون, on Aug. 5, Toronto, on Aug. 9 شیکاگو در اوت. 14 و نیوجرسی در اوت. 19.

انتشار اخبار را صادر کرد همزمان با دل شکسته خود اعلام گزارش فقط کسانی که نیم دوجین نشان می دهد. این سایت های خاص ذکر شده در پاریس در Stade de France, تاتنهام لندن / ورزشگاه: راجرز مرکز در تورنتو Fenway پارک در بوستون راجرز مرکز در تورنتو انوری فیلد در شیکاگو و MetLife Stadium در رادرفورد شرقی, N. J.

این مجموعه ارائه شده توسط زندگی ملت است. که همچنین ارائه گاگا را میگیرد “انیگما” و “جاز + پیانو” در لاس وگاس.

نه MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی مقامات و نه زنده ملت تکرار شد و بلافاصله در دسترس فوری برای اظهار نظر در مورد آنچه در دل شکسته برنامه های متوسط اگر هر چیزی به سوپراستار داغ-فروش محصولات.

به طور کلی بلیط برای تور تابستان هستند onsale مارس 13 برای پاریس و لندن و تورنتو و مارس 16 برای بوستون شیکاگو و نیوجرسی (برای تور و بلیط و اطلاعات آمار www.livenation.com).

هیچ لاس وگاس خرما برای “انیگما” و یا “جاز + پیانو” فراتر از مارس 16 ارسال شده است. او دارای یک گزینه به ادامه طریق به 2021 اگر او می خواهد برای ادامه به توپ بر روی نوار.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de