LabCorp, Quest Diagnostics می گویند Coronavirus تست در دسترس است, اما شما باید برای رفتن به دکتر خود

بینش کلیدی:

  • ایالات آمریکا مانند نیویورک در حال مصرف سرب در توقف گسترش coronavirus پیمانکاری خصوصی در آزمایشگاه برای تست کیت.

به عنوان مراکز کنترل بیماری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با افزایش, انتقاد کند rollout و عدم تست برای coronavirus و بیماری تنفسی آن علل COVID-19 شرکت های خصوصی پله در.

LabCorp و تلاش تشخیص اصلی, تشخیص پزشکی, شرکت توسعه COVID-19 آزمون و در حال افزایش تست در دسترس بودن خود را سخنگویان گفت Adweek. تست در حال حاضر در دسترس در سراسر ایالات متحده به آنها اضافه شده است.

LabCorp گفت: آزمون آن در دسترس شد هفته گذشته در مارس 5, در حالی که تلاش آن گفت: معرفی آزمون آن در روز شنبه, مارس 9.

هر دو تشخیصی ارائه دهندگان اما به ذکر است که این تست تنها می تواند دستور داد و نمونه های جمع آوری شده توسط پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سپس فرستاده شده به LabCorp و تلاش مربوطه آزمایشگاه برای ارزیابی است.

LabCorp گفت: آن شروع به آزمایش نمونه های جمعه گذشته و در حال حاضر قادر به انجام هزاران آزمایش در هر روز. تشخیص دهنده این است که اضافه کردن تجهیزات جدید و کارکنان به ایجاد ظرفیت اضافی آن اضافه شده است.

“LabCorp همچنان به انجام آن 2019 رمان Coronavirus (COVID-19) و آزمون به افزایش ظرفیت آزمون برای بیمارانی که باید آزمایش می شود” گفت: یک سخنگوی LabCorp. “ما در حال همکاری نزدیک با CDC FDA و دیگران در سریع پاسخ برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی.”

تلاش و در عین حال انتظار دارد که قادر به انجام ده ها هزار نفر از آزمون ها در هر هفته در شش هفته آینده. “ما همچنین پوسته پوسته شدن ظرفیت در حال حاضر با این هدف به اعتبار و انجام تست در دیگر تلاش تشخیص بالا و پیچیدگی آزمایشگاه در خدمت ایالات متحده” سخنگوی تلاش و تحقیق توضیح داده شده است.

وقتی که می آید به انجام این تست هر دو شرکت دستور داده اند بیماران مبتلا به رفتن به طور مستقیم به یکی از کلینیک های تشخیصی برای تست. آنها همچنین ابلاغ به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ارسال بيماران مشکوک به آلوده بودن به درمانگاه خود را.

در همین حال ایالات آمریکا مانند نیویورک در حال شارژ برای اطمینان تست در دسترس است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت در حال انقباض است با 28 آزمایشگاه خصوصی که در حال حاضر کار خود را با وزارت بهداشت برای افزایش ظرفیت برای تشخیص عفونت کروناویروس.

سوال باقی می ماند بیش از در دسترس بودن coronavirus آزمون. FactCheck.org است که پشتیبانی می کند در بخشی از آننبرگ بنیاد گفت: این گفته شد توسط انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه در مارس 9 که اگر چه بیشتر آزمون ها در دسترس ساخته شده تقاضا برای تست بیشتر از این در دسترس کیت. که در تضاد با ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر در تاریخ 6 مارس بود که هیچ تست کیت کمبود.

هفته گذشته LabCorp گفت: این ملاقات با همکاران از آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن و معاون رئیس جمهور مایک پنس و همچنین اعضای کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار.

“به عنوان یک صنعت بالینی, آزمایشگاه گرفته اند مراحل را برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای تست های ملی و بخشی از یک تازه تشکیل کنسرسیوم همکاری با دولت CDC و FDA به عنوان به خوبی به عنوان ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه و بیمارستان و دانشگاهی و مراکز پزشکی” شرکت در بیانیه ای گفت.

CDC بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط مطبوعات زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im