سس هاینز است که کاهش آن سازمان به نصف

به امید تبدیل کسب و کار در اطراف این سال کرافت هاینز قصد دارد برای کاهش تعداد سازمان های آن را با این نسخهها کار در نیمه, در حالی که افزایش آن مصرف کننده رو تلاش های بازاریابی با 30% مدیر عامل شرکت میگوئل Patricio به گفته تحلیلگران در اخیر درآمد تماس بگیرید.

“من فکر می کنم آن را مناسب برای شروع به روز رسانی امروز با شناخت که 2019 شد یک سال بسیار دشوار است برای سس هاینز برای ما کارکنان ما هیئت مدیره و سهامداران” Patricio گفت: هنگام تماس ذکر است که در سال 2020 این شرکت خواهد تغییر مسیر دلار بیشتر نسبت به گل سرسبد برندها در حالی که کاهش پول را صرف نوآوری و معرفی محصولات جدید است.

در یک اسلاید نشان داده شده در طول این شرکت درآمد ارائه یک گرافیک نشان داد که کرافت هاینز را تحکیم آن خلاق و طراحی سازمان از 36 تا 19. این شرکت نه نام خاص سازمان.

وقتی پرسیده شد که به شرح استراتژی کرافت هاینز سخنگو گفت Adweek, “ما در حال گرفتن یک نگاه تازه و ارزیابی خلاق و طراحی سازمان” است اما به نظر بیشتر است.

وی به عنوان سس هاینز که دارای مارک های مواد غذایی مانند Oscar Mayer, کشاورزان و Jell-O, گزارش 6.5 میلیارد دلار در سه ماهه فروش پایین 5 ٪ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

سهام شرکت کاهش یافت 8 درصد زیر اخبار دیروز و در ادامه به کاهش است. از اوایل سال 2017 شرکت قیمت سهم کاهش یافته است حدود 70 ٪ است. رتبه Fitch در کاهش کرافت هاینز از BBB – به BB+ و رتبه بندی اعتباری شرکت گفت: در روز جمعه.

سس هاینز نیز کاهش ارزش آن ماکسول خانه با نام تجاری توسط حدود 213 میلیون.

این خبر تنها چند هفته پس از سس هاینز ساخته بازاریابی قابل توجه فشار در اطراف آن کشاورزان با نام تجاری در طول سوپر باول. این کمپین بر مرگ و تولد دوباره) از آقای بادام زمینی 104 ساله کشاورزان طلسم و ایجاد شده توسط VaynerMedia. کرافت-هاینز نیز فرار یک نقطه برای آن هاینز نام تجاری ایجاد شده توسط Wieden+Kennedy در نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>