بیس بال کره ای یکسان نیست و بدون طرفداران در غرفه

شب دیگر من زیرفشار به خواب در حالی که تماشای Doosan خرس شکست ال جی, دوقلو در یک کره ای بیس بال بازی.

اگر یک جمله من فکر کردم من می خواهم هرگز به تایپ زیر این سال بزرگ لیگ تعطیلات آخر هفته در لاس وگاس Ballpark را که می شده اند اوایل رهبر در محل باشگاه وانجمن.

هوانوردان رئیس جمهور همین لوگان نیز به تماشای کره ای ها کوه در می رم از خفاش ها و ساخت بسیاری از روال پخش در ESPN. او موافقت کرد که آن را خوب به تماشای بیس بال, دوباره, اما در همان حال تصور من بود.

SK Wyverns' cheerleaders cheer for their team during a baseball game between Hanwha Eagles and ...
SK Wyverns’ cheerleaders برای تشویق تیم خود در طول یک بازی بیس بال بین Hanwha عقاب و SK Wyverns در اینچئون کره جنوبی سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. با داوران مجهز به ماسک و هوراکشان, رقص, زیر وسیع ردیف از صندلی های خالی جدید فصل بیس بال میلادی در کره جنوبی پس از یک هفته تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (AP Photo/Lee Jin-مرد)

که بدون ریشه, ریشه, ریشه برای تیم اصلی آن فقط همان است.

اگر یک چیز وجود دارد بیس بال کره ای سازمان شناخته شده است علاوه بر طولانی تر شدن حرفه ای از لاس وگاس ساکن اریک تیمز آن هار شور و شوق از طرفداران خود را دارد. بدون آن بازی به نظر می رسید بیشتر شبیه جلال عمل پنبه حلاجی شده.

“بیس بال همه حق است, اما با هیچ کس در غرفه آن کار نمی کند در ذهن من” لوگان گفت: از پاورهای بیس بال در سئول, Daejeon بوسان و در بیس بال شهرستانها و شهرهای کوچک به طور کلی.

این درست است به خصوص در لاس وگاس, Logan گفت. فاقد یک تلویزیون قرارداد سه گانه-بیس بال و بدون طرفداران را اضافه کنید.

“ما باید به فروش بلیط و سوسیس و آبجو و ذرت بو داده و بادام زمینی و T-shirts,” او گفت:. “این چه ورزشی است. ما باید مردم را (در می ایستد).”

یک زن و شوهر از چهره های آشنا ساخته بیس بال کره ای آغاز بکار این هفته است. سیررا ویستا بالا را نیک Kingham بود که 3-1 برای Seattle Mariners فصل گذشته تن به تن خوب بود اما بازنده در SK Wyverns’ باز بعد از دست دادن به Hanwha عقاب در حالی که سابق UNLV standout و پنج بار MLB All-Star مت ویلیامز موفق کیا ببر به یک پیروزی Kiwoom قهرمانان.

تامس که اولین با اتباع واشنگتن به تعویق افتاده است توسط ویروس تهدید شنبه در یکی از ESPN telecasts و صحبت در مورد فضائل کره ای بیس بال در یک کنفرانس تلفنی. او هم از دست رفته, دانشکده فوتبال-نوع فضای تلویزیونی بازی.

“بیش از وجود دارد آن را فقط ثابت; این همان در تایوان ونزوئلا دومینیکن (جمهوری) — همیشه وجود دارد, درام ترومپت همیشه چیزی وجود دارد که در حال رفتن گفت:” تامس که صرف دو فصل با لاس وگاس 51s قبل از تبدیل شدن به یک ستاره در کره جنوبی با NC Dinos و بازگشت به رشته اصلی با Milwaukee Brewers.

“پس از یک در حالی که شما استفاده می شود به انرژی و آن را مانند” من این عالی است.'”

در اطراف شاخ

— بیشتر در جنوب در شرق دریای چین سابق Bishop Gorman و از جنوب نوادا آس Donn روچ خود را ساخته شده, چینی, حرفه ای لیگ بیس بال اولین با Uni-رئیس جمهور شیرها.

راست دست پارچ یکی از تنها 20 بازیکن را به دست آورد به اصطلاح گراند اسلم بیس بال بازی در تمام چهار نفر از آن لیگ های بزرگ — MLB, Nippon حرفه ای بیس بال در ژاپن KBO در کره جنوبی و CPBL در تایوان که در آن او 1-3 با 10.10 عصر.

ظاهرا سفر توپ به خوبی بیش از وجود دارد.

— دانشکده جنوب نوادا مربی بیس بال نیک Garritano گفت: شش نفر از بازیکنان خود را دریافت کرده اند کمک هزینه تحصیلی به چهار سال مدارس با وجود 2020 پایان فصل در موعد مقرر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Infielder جک Pineda متعهد شده است به بیلور; گیر-infielder کول شافر (کویر واحه) به UNLV; پارچ تعقیب Silseth به آریزونا; پارچ جاش قهوه ای (Faith Lutheran) به هوستون; پارچ گرت کلارک به جنوب کالیفرنیا; و پارچ تنر Lewis (Palo Verde) به Southern Illinois.

— سه نفر از بچه ها با لاس وگاس روابط خود ساخته شده بر روی MLB.com’s لیست منفور ترین بازیکن در هر پایه فن.

برایس هارپر ساخته شده است آن را سه بار در صدر لیست از بو پرندگان در آتلانتا (برای کشیدن خود cleats در بریوز’ لوگو), میامی (کاج تار اختلاف با سابق Marlins مدیر Ozzie Guillen) و واشنگتن (برای خروج اتباع به ثبت نام با فیلیز).

کریس برایانت بازیکن کاردینالز طرفداران عشق به نفرت پس از توله سوم baseman شوخی به نام سنت لوئیس خسته کننده است. سابق 51s’ مشت زن پیت آلونزو خشم از Padres طرفداران (به) توسط کوه در می رم خود را بت 15 پا در هوا پس از هدف قرار دادن یک بازی برنده اصلی اجرا پس از سن دیگو پارچ کریس حصار بود به نام او زده و او را دو بار در روز قبل از.

0:01

متولد آمریکا و پارچ دن Straily از لیگ بیس بال کره ای را لت غول وقتی پرسیده شد که چه چیزی آن را مانند به توپ بازی در خالی استادیوم:

“گاه به گاه هفته ها در اوکلند به ذهن می آیند.”

تماس با ران Kantowski در [email protected] یا 702-383-0352. Follow @ronkantowski در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>