کوبه برایانت تصادف عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط نمایندگان گزارش می گوید

لس آنجلس — مقامات در حال بررسی این که آیا نمایندگان مشترک گرافیک عکس های سقوط هلیکوپتر صحنه ای که کوبه برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند, با توجه به گزارش روزنامه.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که امنیت عمومی منبع با آگاهی از رویدادهای دیده بود یکی از عکس ها بر روی گوشی از دیگر رسمی در یک محیط که مربوط به تحقیق و تفحص از سقوط. او گفت که این عکس ها نشان داد که صحنه و قربانیان باقی می ماند.

منبع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل ماهیت حساس از اتهامات.

Los Angeles County Sheriff معاون ماریا Lucero گفته آسوشیتد پرس روز جمعه که “مهم است که به در نگاه کرد.”

انجمن لس آنجلس معاون کلانتر اتحادیه است که نشان دهنده رتبه و فایل نمایندگان را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

تایمز گزارش داد که معلوم نیست چگونه به طور گسترده ای از این عکس ها ممکن است منتشر شده و کسانی که درگیر شد. آن را علاوه بر این مشخص نیست که آیا نمایندگان گرفته شده بود عکس های خود و یا دریافت آنها را از شخص دیگری.

سروان. خورخه والدز سخنگوی کلانتر گفت: این گروه تا به حال در تماس با خانواده های قربانیان به دلیل روزنامه سوالات.

برایانت و دیگران کشته شدند در Jan. 26 کشته در شمال غربی لس آنجلس سفر بودند به یک بسکتبال جوانان در مسابقات برایانت امکانات ورزشی در هزار اوکس. علت سقوط نامشخص است.

برایانت و دخترش Gianna که تیم مربی توسط پدرش مفتخر شد در یک مکان یادبود دوشنبه در مرکز استیپلز در آن برایانت ستاره دار را برای بیشتر از 20 سال کار حرفه ای با لس آنجلس لیکرز.

یک گزارش ملی ایمنی حمل و نقل اظهار داشت: وجود ندارد هیچ نشانه ای از خرابی موتور از خرابه های بازیافت شده از محل سقوط. خلبان, Ara Zobayan به حال نزدیک به پیمایش هلیکوپتر از ابرها خیره کننده زمانی که آن را تبدیل فرو برد و به کوهستان.

برایانت بیوه ونسا, ثبت دادخواست عمدی دوشنبه ادعا که Zobayan بود بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری و باید سقط پرواز. طرح دعوی در دادگاه نام جزیره بیان هلیکوپتر, Inc., اپراتور از خدمات و جزیره بیان برگزاری Corp. صاحب هنر و صنعت است. همچنین اهداف خلبان Ara Zobayan نماینده یا جانشین ذکر شده تنها به عنوان “سازمان حفاظت محیط زیست 1” تا زمانی که یک نام تعیین می شود.

همچنین در تصادف کشته شد Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر خود را الهام; Christina Mauser کرد برایانت مربی دختران تیم بسکتبال; و سارا چستر و دخترش Payton. Keri و Payton شد Gianna را هم تیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de