کرک مک دونالد نام موقت از AT&T را Xandr

کرک مک دونالد نصب شده است به عنوان رئیس موقت از Xandr زیر چهار غیر منتظره خروج از مدیر عامل برایان کمتر یک حرکت است که برش های کوتاه two-and-a-half-سال سلطنت در بالای AT&T ad-tech واحد.

Xandr هنوز رسما برقراری ارتباط از خارج در تقسیمات جدید از رهبری آن تیم با وجود درخواست های متعدد برای نظر اما منابع با آگاهی از این تحولات گفت: Adweek مک دونالد منجر خواهد شد و ساز و برگ به طور موقت و گزارش به طور مستقیم به جان Stankey جمهور و COO از AT&T و مدیر عامل شرکت WarnerMedia.

AT&T تایید کرد کمتر خروج, موثر, مارس 31 و مک دونالد ارتقاء در یادداشتی به Xandr کارکنان امروز. “برایان تصمیم می آید در یک زمان منطقی که ما آماده رفتن به بازار با ما و متعلق به اداره موجودی با WarnerMedia به عنوان یک سازمان” گفت: AT&T رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Randall Stephenson در این یادداشت.

مک دونالد بود که قبلا Xandr ارشد کسب و کار افسر. انتصاب خود را می آید در طول یک هفته پر حادثه برای Xandr که طی آن اوراق آن قبلا برنامه ریزی شده در صف مقابل رویداد با خواهر لباس WarnerMedia به عنوان بخشی از جریان coronavirus بحران است. علاوه بر این Xandr همچنین اعلام کرد روز شنبه معاملات با شبکه AMC و دیزنی در روابط عمومی-ابتکار که برجسته برجسته فرمانده پیشین کمتر بود.

کمتر خروج به ارمغان می آورد به پایان تصدی که او را دیدم از پیوستن به GroupM جایی که او مدیر عامل و آمریکای شمالی و رهبری ساز و برگ را با نام تجاری جدید تعریف از AdCo به Xandr در سال 2018 است. این دوره نیز شاهد ساز و برگ سوار در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید از جمله 1.6 میلیارد دلار خرید Natsciteachassoc در سال 2018 و در سال گذشته خرید Clypd است که تأمین انرژی جدید تکرار از Xandr سرمایه گذاری. اخیرا این شرکت در زمان سهام اقلیت در حریم خصوصی لباس InfoSum.

منابع می گویند کمتر شده بود رقابت برای مدیر عامل شرکت نقش در WarnerMedia و خروج خود را دنبال کرد AT&T تصمیم به کاهش Xandr خارجی برجسته.

Xandr ارتباطات بخش پاسخ نمی دهند به Adweek درخواست برای اظهار نظر در مورد رهبری آخرین تحولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im