داود پادشاه یادبود جنوب نوادا تنها یهودی گورستان گسترش

یک قبرستان یهودی در لاس وگاس در حال گسترش است برای اضافه کردن فضای بیشتر برای gravesites.

داود پادشاه یادبود قبرستان برگزار شد پیشگامانه مراسم Feb. 9 برای سه باغ: ارتدکس و محافظه کار و اصلاح است. پروژه — میله میله برای اتمام در حدود 90 روز — شامل توسعه فضای حدود 1,100 اضافی gravesites.

گورستان در شرق Eldorado لین در جنوب شرقی لاس وگاس — تنها اختصاص داده شده گورستان یهودیان در جنوب نوادا.

“این بوده است که توسط خاخام ها که مهم است که یک فضای اختصاص داده شده به دفن خود ما” گفت: Jay, پوستر, موسس و مدیر کل برای داود پادشاه کلیسای یادبود & گورستان.

گسترش پروژه مستلزم توسعه زمین گورستان — که سهام یک ملک با نخل شرقی سردخانه & گورستان — در حال حاضر صاحب پوستر گفت. “آن شده است توسعه نیافته تا این نقطه است.”

این گورستان در سال 2001 افتتاح شد. “از آن گرفته شده 20 سال اما در این دوره از زمان, اما توسعه اولیه پر شده است تا” پوستر گفت: با توجه به برخی از حداقل توسعه اتفاق افتاده در طول راه.

داود پادشاه کلیسای یادبود & گورستان است که بخشی از عزت یادبود شبکه ای از بیش از 2000 تشییع جنازه هولوکاست و گورستان ارائه دهندگان در شمال امریکا است.

در شمال نوادا وجود دارد یک قبرستان یهودی — عبری گورستان رنو — که در عمل به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. نیز وجود دارد یک قبرستان یهودی در نزدیکی Virginia شهرستان از عصر کمستکک Lode عمده نقره سپرده کشف شده در سال 1859.

در مورد یهودی گورستان

به طور سنتی زمانی که یک جامعه یهودی تاسیس خود را در یک زمین جدید آن “همیشه تاسیس یک قبرستان یهودی اولین پوستر” گفت. “آن را فقط از لحاظ تاریخی در فرهنگ ما به گورستان که در درجه اول طراحی شده فقط اعضای جامعه یهودی به خاک سپرده شد.”

یهودی گورستان و دفن باغ باید یک ورودی جداگانه از غیر یهودی دفن زمینه.

مسن یهودی گورستان — به خصوص در سواحل شرق — به طور معمول تنها اعضای ایمان یهودی به خاک سپرده شد وجود دارد, پوستر گفت.

اما در سال های اخیر, مدرن, گورستان با اصلاحات بخش — اجازه می دهد برای ادیان تدفین — تبدیل شده اند بیشتر شایع است. این اجازه می دهد تا یک فرد که یهودی به خاک سپرده شود با غیر یهودی همسر و یا اعضای خانواده.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

داود پادشاه یادبود قبرستان

این قبرستان در 2697 E. Eldorado لین در لاس وگاس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 702-464-8570 و یا بازدید از بیت.ly/39Lx07L.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de