قوم و خویش به ارمغان می آورد جدید نشان می دهد فقط یک جرعه به Facebook, سازمان دیده بان به ارمغان می آورد در کنار

سبک زندگی, سرگرمی, شرکت قوم و خویش است و تقویت حضور خود را در Facebook دیده بان با جدید نشان می دهد فقط یک جرعه که اولین بار در ماه مه و همچنین فصل دوم جانبی توسط سمت.

فقط یک جرعه است که منحصر به فرد به Facebook دیده بان ویژگی های برنده جایزه امی تهیه کننده و بازیگر Karrueche ترانس (TNT را پنجه) در توصیف او ویتنامی-آمریکایی آفریقایی تربیت و حرفه خود را به عنوان یک سبک شخصی و همچنین به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد, مد, مواد غذایی و تناسب اندام.

در اولین فصل از کنار خواهران دوقلو Malika حق و خدیجه حق متعادل اوراق قرضه خود را با به طور کامل مراحل مختلف زندگی آنها رفتن را از طریق به عنوان ملکه باردار بود با اولین فرزند خود را در حالی که خدیجه بود در حال حاضر یک مادر از سه.

قوم و خویش گفت: نمایش شمارش حدود 500000 نمایش در هر قسمت در فصل اول خود را به طوری که در علاوه بر این به آوردن یک فصل دوم به Facebook از آن تمدید خواهد شد به سیستم عامل های دیگر از جمله یوتیوب و Instagram را IGTV.

فصل دو اولین در پایان ممکن است.

Kaitlyn Bristowe از لیسانس و لیسانس ستاره در یکی دیگر از نمایش جدید از قوم و multiplatform تلاش 9 به شراب می دهد که طرفداران نگاه کردن به درون در نام تجاری خود او زندگی عشق و شور و شوق او را برای غذا و شراب و سفر

9-شراب خواهد شد اولین بار به طور همزمان در Facebook, Watch, YouTube و IGTV.

Kin مدیر عامل شرکت مایکل وین گفت: “وجود تقاضای بالا برای کیفیت زندگی برنامه نویسی در سراسر گراز—در سیستم عامل های اجتماعی مانند Facebook, سازمان دیده بان به عنوان خوبی به عنوان سیستم عامل های سنتی مانند تلویزیون کابلی. قوم و خویش همچنان به موفقیت ارائه در سطح جهانی نشان می دهد که ما به سرعت در حال رشد زنان مخاطبان در هر کجا که هستند ، ما هیجان زده برای راه اندازی آخرین ما نشان می دهد با Kaitlyn و Karrueche که هر دو فوق العاده با استعداد و کاملا تراز با قوم و خویش برند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de