Khabib Nurmagomedov کست شک در UFC 249 ظاهر

UFC برنامه به نگه دارید UFC 249 در مارس 18 ضربه مانع دیگر.

بسیار سبک وزن و قهرمان Khabib Nurmagomedov برنامه ریزی برای دفاع از کمربند در برابر تونی فرگوسن در رویداد اصلی روز دوشنبه گفت: در طول یک Instagram live تصویری که او در روسیه و احتمالا قادر نخواهد بود به ترک به دلیل ممنوعیت سفر در کشور است.

این رویداد برنامه ریزی شده برای بروکلین, نیویورک, اما محدودیت های غیر ضروری حوادث بودند رفتن به آن غیر ممکن است حتی اگر هیچ طرفداران بودند در آن حضور داشتند. UFC رئیس دانا سفید پس از آن می خواستم به را کارت به UFC تولید تسهیلات در لاس وگاس اما قوانین مشابه در محل هستند.

سفید قول داده است که نشان می دهد خواهد رفت اما او هنوز برای اعلام یک محل است.

Nurmagomedov آموزش شده بود در سن خوزه کالیفرنیا تا حدود 20 مارس زمانی که او تصمیم به نقل مکان به امارات متحده عربی که در آن اردوگاه خود فکر مبارزه خواهد گرفت.

“ما در آموزش (در کالیفرنیا) بدون هر گونه اطلاعات در مورد مبارزه — که در آن و چگونه آن را به اتفاق می افتد,” او گفت: با توجه به ترجمه از RT ، “سپس UFC به ما گفت که مبارزه با 100 درصد اتفاق می افتد نیست در (ایالات متحده) و آنها گفتند که 99 درصد است که این اتفاق خواهد افتاد در ابوظبی.”

Nurmagomedov گفت: زمانی که تیم خود را وارد امارات متحده عربی شد که مرزها بسته بودند.

“بنابراین ما تا به حال به پرواز به روسیه,” او گفت:. “در حال حاضر من در داغستان و من در آموزش و آماده سازی هر روز اگر چه من نمی دانم آنچه که من در حال آماده شدن برای, چرا که پس از ما به روسیه آمد ما نیز آموخته است که مرزها در حال رفتن به قفل مشابه در کشورهای مشابه در اروپا و امارات — در همه جا. تمام جهان است که در قرنطینه در حال حاضر.”

حماسه Nurmagomedov و فرگوسن یکی از مبهم ترین رقابت های ورزشی دیده می شود. این پنجمین بار مبارزه رزرو شده است با چهار لغو برای دلایل مختلف.

فرگوسن موفق به کسب 12 دعوا مستقیم و نه از دست رفته از سال 2012. Nurmagomedov است 28-0 به عنوان یک حرفه ای.

در حال حاضر خود را درباره در معرض خطر بودن به نام دوباره هر چند که لزوما به معنای نمایش می گیریم.

آن را اعتقاد بر این UFC شده است به دنبال در سایت در ایالات متحده احتمالا در فلوریدا برای قرار دادن بر روی pay-per-view رویداد. این طرح ممکن است ضربه گیر با فلوریدا شروع به اتخاذ این نوع از محدودیت های کشورهای دیگر در حال حاضر به تصویب رسید.

Nurmagomedov گفت که او شنیده است UFC ساخت برنامه به جای او بر روی کارت.

“من در برابر آن” او گفت:. “من می دانم که مبارزان نیاز به تغذیه خانواده های خود و پرداخت صورتحساب خود را. من می دانم که چقدر سخت است برای جنگنده. مگر اینکه آنها در حال گرفتن هر گونه پول.

“من حتی شنیدن که آنها به دنبال یک حریف برای, تونی چرا که او در ایالات متحده و من در اینجا در روسیه است. اما من اینجا هستم و نه در خود من خواهد شد. UFC به من گفت که این مبارزه 100 درصد اتفاق می افتد نیست در ایالات متحده آمریکا و حتی اگر این اتفاق می افتد نه در امارات آن را به اتفاق می افتد در این سمت از (این) و اقیانوس اطلس. ما در مورد همه چیز با UFC. در آن زمان من در حال حاضر صرف پنج هفته از تمرینات سخت است.”

چندین مبارزان گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که آنها را جایگزین Nurmagomedov.

جاستین Gaethje پدید آمده است به عنوان یک مورد علاقه فرگوسن باید باقی می ماند بر روی کارت. Conor McGregor قبلا تضمین شده یا فرگوسن یا Nurmagomedov خروج از مبارزه و قول داد به گام در اما بود که قبل از coronavirus بیماری همه گیر. او شده است یکی از مهمترین و آوازی ورزشکاران در جهان در مورد اجتماعی فاصله و با استفاده از پلت فرم خود را برای حمایت کامل خاموش بومی خود را به ایرلند. این امر می تواند تکان دهنده اگر او در حال حاضر توافق کردند که به مبارزه با.

سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هر گونه تاخیر در مبارزه خواهد فشار آن را حداقل در چند ماه. Nurmagomedov یک مسلمان مومن است و نه مبارزه در ماه رمضان و یا برای متعاقب آن شش هفته حداقل. ماه نماز و روزه آغاز می شود مارس 23.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>