KFC Pokes برخی از سرگرم کننده در انگلستان طرفداران در زمان DIY رویکرد در حالی که مکان بسته شد

این در حالی است پس از, انگلیسی, KFC, عاشقان قادر به گرفتن دست خود را در یک معامله سطل با مرغ سرخ شده بسته های زنجیره ای پس از 23 مارس به عنوان یک نتیجه از Covid-19 مستند.

طرفداران شده اند نا امید که آنها حتی تلاش برای از نو خلق کردن خود سرخ شده و مرغ و به اشتراک گذاری عکس ها از خلاقیت خود را با #RateMyKFC برچسب در حالی که درخواست KFC به نمره تلاش خود را در مقیاس یک تا 10. اجتماعی فعالیت KFC گفت: تا به حال یک “بی سابقه نامزدی رای دادن.”

بنابراین اعلام کرد که 500 از رستوران ها در حال حاضر برای بازگشایی از طریق دیسک و تحویل مرغ های زنجیره ای منتشر کرده است یک نقطه جدید شامل برخی از مشتریان خود بهترین تلاش—یا دقیق تر نتواند همراه با این پیام: “ما آن را از اینجا.”

ایجاد شده توسط آژانس مادر لندن و مجموعه به Céline Dion را “تمام شده توسط خودم” 30 دوم-زبان-در-گونه آگهی های تلویزیونی اجازه می دهد تا مصرف کنندگان می دانند که KFC بازگشته است.

“ما عاشق دیدن ملت در خانه تلاش در حالی که ما دور بوده ام بنابراین از جمله تعداد کمی از آنها در تبلیغ جدید کامل ادای احترام گفت:” جک Hinchliffe, KFC انگلستان و ایرلند مدیر بازاریابی. “برخی از تولیدات نگاه باور نکردنی برخی کمتر. در حال حاضر که ما به عقب بر تحویل احتمالا بهترین ما آن را از اینجا.”

اعتبار:
مشتری: KFC, انگلستان. & ایرلند
کمپین: ما آن را از اینجا …
خلاق: مادر
استراتژی: مادر
تولید: مادر
رسانه ها: Mindshare
موسیقی: “همه توسط خودم” by Céline Dion

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im