KFC آشپز یک مسنجر از Facebook تجربه برای روز مادر

KFC همکاری با مسنجر از Facebook در یک راه برای ارائه مجازی روز مادر شام برای خانواده ها مانع از داشتن واقعی روز مادر شام با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بازدید کنندگان به KFC, Facebook صفحه می توانید ارتباط برقرار کردن با سرهنگ طریق مسنجر ربات برای انجام وظایف از جمله هماهنگی یک وعده غذایی زمان شخصی از دعوت با نام مادر و یک خانواده, عکس و تنظیم یادآوری برای چت تصویری از طریق مسنجر در روز مادر.

تا هشت نفر را می توان قابل مشاهده در یک زمان و پوستر و اثرات را می توان گنجانیده شده است.

KFC/مسنجر از Facebook

KFC نیز ارائه تحویل رایگان در سفارشات بیش از $20 (قبل از مالیات, راهنمایی و هزینه) برای یک مدت زمان محدود.

KFC آمریکا افسر ارشد بازاریابی Andrea Zahumensky گفت: “به تازگی این روزها همه در حال اجرا به طوری که آن را به چالش به شکل از چگونه روز مادر کمی خاص تر. برای تقریبا 70 سال KFC شده است یک روز مادر اصلی برای خانواده ها در سراسر ایالات متحده به طوری که ما می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به اتصال عزیزان بیش از یک وعده غذایی و جشن مادر حتی در این شرایط منحصر به فرد. از طریق این تجربه مجازی و رایگان تحویل سرهنگ همه چیز تحت پوشش این روز به جز شاید ظروف.”

KFC/مسنجر از Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>