کوین Hoffman مورد علاقه را به نفع خود Pennzoil 400

پس از باران و از شکست بازرسی کوین Hoffman شروع خواهد شد در قطب و مورد علاقه را به نفع خود روز یکشنبه جام نسکار سری Pennzoil 400 در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر.

Hoffman که برنده این مسابقه در سال 2015 و 2018 شد +350 در Westgate در روز شنبه برای کسب سومین پیروزی در اینجا.

لاس وگان Kyle Busch بود انتخاب دوم در 6-1 به دنبال جوی afton wagner و مارتین Truex جونیور در 8-1.

باران شسته مقدماتی شنبه بنابراین رانندگان شروع خواهد شد بر اساس صاحبان امتیاز. که به معنای Busch بود و در قطب است. اما اتومبیل خود را شکست خورده prequalifying بازرسی و او خواهد شد حوصلگی به پشت همراه با دنی Hamlin بود که شروع به چهارم و کریستوفر بل که در حال رفتن به شروع 22nd.

Hoffman اسلاید خواهد شد تا از سوم به قطب در کنار Truex خواهد شد که ماندن در مقام دوم پس از شکست او یک بازرسی اولیه روز شنبه قبل از عبور در تلاش دوم.

Westgate معاون رئیس جمهور از خطر اد Salmons گفت: Busch را شانس باید بالاتر اما او تساوی پول خود را به نگه داشتن قیمت پایین. یک bettor قرار داده شده $4,000 در شرطبندی Busch برای برنده شدن در این مسابقه در 9-2, Salmons گفت.

“اگر Kyle Busch نام جان اسمیت شانس خود را احتمالا خواهد بود 12-1,” Salmons گفت.

گذشته هشت مسابقه در LVMS برنده شده اند تنها چهار رانندگان — Brad Keselowski سه بار Hoffman و Truex دو بار و هر afton wagner. Keselowski است 10-1 در Westgate.

Salmons گفت: آن را دشوار است به یک شوت — “برنده شدن در یک مسابقه و در حال اجرا در 10 صفحه فقط دو چیز کاملا متفاوت” — اما Chevrolets انجام شده به خوبی و در عمل می تواند قرار داده و تعقیب الیوت (10-1), Kyle Larson (10-1) و الکس بومن (16-1) در مخلوط.

Aric Almirola (25-1) نیز تا به حال یک عمل خوب در فورد Salmons گفت: “او یک پسر است که برنده مسابقه است.”

لاس وگان Kurt Busch است 30-1.

ویلیام هیل گفت: در انتشار جمعه که Jimmie Johnson تا به حال به دست آورد ترین شرط تا کنون (7 درصد) در حالی که afton wagner بيشترين پول wagered بر او (10 درصد). جانسون در 22-1 در ویلیام هیل در روز شنبه و afton wagner بود 7-1.

Salmons گفت: روز یکشنبه مسابقه را بالاترین رسیدگی نسکار فصل به دنبال هفته گذشته دیتونا 500 و سقوط LVMS مسابقه.

“این چنین یک تو رفتگی در دیوار با چند نفر که واقعا به دنبال آن” Salmons گفت. “اما آن را قطعا به ارزش در حالی که ما.”

تماس با جیم بارنز در [email protected] یا 702-383-0277. Follow @JimBarnesLV در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de