کوین دورنت در میان 4 شبکه به تست مثبت برای coronavirus

نیویورک — چهار Brooklyn Nets بازیکنان از جمله کوین دورنت را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, آوردن مجموع به هفت شناخته شده بازیکنان در NBA.

شبکه نیست نام این بازیکنان در شنبه اما دورنت تایید او یکی از آنها را به ورزشی گفته: “هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

این شبکه اعلام کرد که یک بازیکن این است که برگزاری نمایشگاه علائم در حالی که سه نفر دیگر بدون علامت. تمام چهار بازیکن جدا شده و تحت مراقبت پزشکان.

“سلامت بازیکنان ما و کارکنان از بالاترین اولویت به سازمان و تیم در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که کسانی که تحت تاثیر دریافت بهترین مراقبت ممکن است” این شبکه در بیانیه ای گفت.

این شبکه اضافه شده است که تمام بازیکنان و اعضای سفر خود حزب خواسته شده جدا باقی می ماند و از نزدیک نظارت بر سلامت خود را, اما این تیم توانایی تست شده است که در دسترس نیست به طوری که بسیاری از دیگران به خود جلب کرد انتقاد از شهردار نیویورک, بیل د Blasio.

“ما آنها آرزوی بهبود سریع. اما با تمام احترامی که کل یک تیم NBA نباید تست شده برای COVID-19 در حالی که بیماران بدحال در حال انتظار برای آزمایش” د Blasio در توییتر نوشت.

“آزمون باید برای ثروتمند اما برای بیمار است.”

بروکلین آخرین بازی در تاریخ 10 مارس در لس آنجلس به ضرب و شتم لیکرز. شبکه شد و سپس به صورت طلایی رزمندگان امور خارجه دو شب بعد در سن فرانسیسکو — یک بازی است که به تواند بدون طرفداران — قبل از NBA فصل متوقف شد بعد از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

جاز هم تیمی داناون میچل و دیترویت مسیحی چوب بازیکنان دیگر که مورد آزمایش مثبت است.

این شبکه گفت: آنها در حال حاضر اطلاع هر کسی که تا به حال شناخته شده است در تماس با بازیکنان از جمله اخیر مخالفان و همکاری نزدیک با دولت های محلی و مقامات بهداشت در گزارش.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im