کنتاکی دربی اسب یا آژانس آگهی : آیا می توانید تفاوت بگویید؟

پیش از دربی کنتاکی هر سال، ادویک به خیابان های نیویورک می رود تا از افراد تصادفی در مورد اینکه آیا می توانند بگویند آیا یک نام یک اسب دربی کنتاکی است یا یک آژانس تبلیغاتی امتحان کند.

امسال با به تعویق افتادن دربی کنتاکی تا 5 سپتامبر و بیشتر مردم هنوز از راه دور کار می کنند، ما همه چیز را تغییر دادیم. ما در بازاریابندان بیش از زوم را امتحان کنید دست خود را در بازی با بهترین جایزه ما تا کنون داده شده است: یک بلیط به Brandweek کارشناسی ارشد زنده، یک تجربه مجازی دوباره تصور شده برای سال 2020. امسال Brandweek پنج روز طولانی است ، و ویژگی های بلندگو از مارک های بالا مانند P & G ، والمارت و AB – InBev ، به علاوه مسترکلاس ها و فرصت های شبکه.

بدون آدو بیشتر، در اینجا نسخه امسال کنتاکی دربی اسب یا آژانس آگهی؟

در اینجا شرکت کنندگان امسال ، به ترتیب ظاهر :

Yazmin Slim, digital marketing manager, Universal Pictures Brian J. Wilder, senior copywriter, Publix Super Markets Alyssa Alsheimer, vp, marketing, Wellframe Anna Melissa, copywriter Jack Appleby, senior creative strategy, Twitch Liz Whiting, head of marketing, Daily High Club Michael Krivicka, founder and director, whoisthebaldguy

عضویت Ryan Reynoldsرایان رینولدز ، Julian Duncan Dwyaneوید ، جولیان دانکن ، آندره بریمر، Kory Marchisotto و بیشتر در Brandweek کارشناسی ارشد زنده ، در سپتامبر 14-18، برای بینش مرحله اصلی ، در عمق Masterclasses و بیشتر. ثبت نام در حال حاضر (نرخ پرنده اولیه منقضی 9/1)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im