Kenneth Chenault ترک Facebook هیئت مدیره

به طور کلی کاتالیست رئیس و مدیر عامل Kenneth Chenault نخواهد ماند برای انتخاب مجدد به Facebook هیئت مدیره در این شرکت در سال 2020 سالانه نشست.

Facebook گفت: در Newsroom پست جمعه که Chenault است که ترک آن هیئت مدیره به دنبال فرصت های دیگر, اما او را به ادامه خدمت تا زمانی که این شرکت دارای آن نشست سالانه.

Chenault شد اولین آفریقایی-آمریکایی عضو Facebook مدیره در فوریه 2018 در حالی که او هنوز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت امریکن اکسپرس.

دیگر اعضای Facebook هیئت مدیره عبارتند از: پی پال معاون ارشد رئيس جمهور از هسته بازارهای پگی Alford, Andreessen Horowitz موسس و شریک به طور کلی Marc Andreessen Dropbox از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Drew Houston, سابق, McKinsey & Co. اجرایی نانسی Killefer chief operating officer شریل سندبرگ بنیانگذاران صندوق موسس و شریک Peter Thiel, Estée Lauder معاون اجرایی رئیس جمهور و CFO تریسی T. Travis Cranemere مدیر عامل گروه جف Zients و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.

Chenault گفت: در اتاق خبر, پست, “Facebook نقش مهمی در زندگی مردم سراسر جهان است. در طول این زمان من در خدمت در هیئت مدیره این شرکت ساخته شده است پیشرفت در برخورد با چالش های جدید و در ادامه به گسترش رسیدن به آن و به رشد کسب و کار. من آرزو می کنم علامت مدیران و تیم مدیریت بهترین آنها به عنوان رهبری شرکت را به جلو می رویم.”

او ادامه داد: “من پله به پایین از هیئت مدیره از آنجا که من یک بار در طول عمر فرصت برای همکاری نزدیک تر با من دوست وارن بافت برکشایر هاتاوی هیئت مدیره و مدیریت تیم است. من نیز بر این باورند خوب حاکمیت شرکتی مستلزم محدود کردن تعداد مدیره تعهدات برای هر مدیر.”

زوکربرگ افزود: “من می خواهم برای تشکر کن همه چیز را برای او انجام می شود برای Facebook. این افتخار بزرگی برای یک رهبر کن کالیبر و تجربه در هیئت مدیره ما و ما چیزهای زیادی یاد گرفتم از او. ممنون میشم برای سهم خود را به شرکت ما و من برای او آرزوی بهترین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im