بحث قضایی: Clark County دادگاه خانواده Dept. Y: نامزدها می گویند کودکان باید تمرکز اصلی

دو وکیل رقابت برای صندلی در دادگاه خانواده نیمکت در مورد اهمیت حفاظت از کودکان در جنگ حضانت و موارد رفاه کودک در طول یک بحث میزبانی Las Vegas Review-Journal.

قضایی امیدوار استفانی منشور و ایمان Molnar همچنین توضیح داد که چگونه آنها می توانند از سایر قضات به کامل یک بیمار خلق و خو و به محاکمه عادلانه برای طرفین دعوا در دادگاه. آنها در حال اجرا برای گروه Y, یکی از شش جدید دادگاه خانواده موقعیت.

یک سوم وکیل Maricar آندراده همچنین رقابت برای صندلی اما شرکت در بحث.

بحث مدیر ویکتور Joecks یک ستون نویس روزنامه از نامزدان ریاست جمهوری خواست که چگونه آنها می خواهم سعی کنید به یک راه حل صلح آمیز در موارد طلاق یکی از بزرگترین درگیری های دادگاه خانواده در صورت.

منشور است که با مجوز در نوادا از سال 1994 گفت که او در آنها شرکت داشته و در بسیاری از داوری میانجی و بازداشت اختلافات و خواهد آورد که تجربه به نیمکت اگر انتخاب شود.

“من به طور کامل درک بهترین منافع کودکان و آنچه در آن طول می کشد تا مطمئن شوید که منافع خود را شنیده و نگه داشته و در خط مقدم در آن دشوار بازداشت جنگ” منشور گفت. “من فکر می کنم قضایی خلق و خو نقش مهمی در آن موارد و آوردن آن موارد به وضوح.”

Molnar است که با مجوز در نوادا از سال 2006 اضافه شده است که او تجربه کار هر دو با مشتریان و به عنوان یک میانجی در این موارد. او گفت که او می خواهم برای پیاده سازی برخی از تغییرات در دادگاه اجازه می دهد که برای سریعتر تصمیم گیری است.

به عنوان یک قاضی او قصد دارد به مطالعه موارد قبل از شنیدن آنها در دادگاه به طوری که او می تواند آماده به حرکت آنها را به سرعت و نسبتا.

“مردم باید به موقع تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به طلاق و حضانت موارد” Molnar گفت. “به عنوان یک قاضی دادگاه خانواده, من فکر می کنم قاضی همیشه باید از طریق خواندن مقالات نگاه کنید همه چیز خود به خود و آماده به تصمیم گیری در طول دادرسی.”

وقتی پرسیده شد که در مورد او قضایی میراث منشور گفت که او امیدوار است به یاد قاضی که آیا بیشتر. او گفت که او به نظر می رسد تا به قضات که کار خود را به خوبی, اما همچنین به بازگشت به جامعه است.

“من همیشه نگاه به ببینید که چه کسی رسیده است فراتر از کار خود را برای خدمت به جامعه و این چیزی است که من سعی کردم به انجام در طول زندگی حرفه ای من” منشور گفت: با استناد به کار خود را با کمک های حقوقی مرکز جنوب نوادا و حمایت از گریز انحراف برنامه.

Molnar گفت که او امیدوار است برای به خاطر هدف خود را به نگه داشتن کودکان در خط مقدم و او معتقد است تجربه خود را در هر منطقه از دادگاه خانواده آماده او را به این هدف یک واقعیت است.

“تا زمانی که کودکان در حال امن و محافظت شده من فکر می کنم که هدف اصلی از دادگاه خانواده” Molnar گفت. “من همچنین می خواهم مردم را به شنیده می شود به یک نمایشگاه فرصت را به می دانم که آنها شنیده ام و که آنها مهم است.”

اگر یک نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در ژوئن اولیه نامزد برنده انتخابات است. در ابتدایی مسابقه که در آن هیچ نامزد قطاری اکثریت آرای بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بحث شد در میان 23 رویدادهای برنامه ریزی شده برای بیش از 70 نامزدهای قضایی اولیه نژادها برای خانواده, دادگاه, دادگاه منطقه و نوادا در دیوان عالی کشور است.

در حالی که این بحث را می توان در reviewjournal.com آنها هوا چهارشنبه و پنج شنبه شب در کاکس کابل YurView کانال 14 به عنوان بخشی از یک ویدیو و همکاری بین شرکت های رسانه ای.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>