بحث قضایی: Clark County دادگاه خانواده Dept. V: نامزدها بحث در مورد کمک های مالی مبارزات انتخاباتی

سه وکلای رقابت به تازگی ایجاد شده صندلی در دادگاه خانواده نیمکت مورد بحث و بررسی اثر کمک های مالی مبارزات انتخاباتی در قضات در بحث میزبانی Las Vegas Review-Journal.

قضایی امیدوار کریگ Bourke, جک Fleeman و مارگارت Pickard همچنین توضیح داد که چگونه آنها را به اجرا در دادگاه موثر است. آنها در حال اجرا برای گروه V یکی از شش جدید دادگاه خانواده موقعیت.

بحث مدیر ویکتور Joecks یک ستون نویس این روزنامه با اشاره به یک لیست از وکلای مدافع که تایید Fleeman در مبارزات انتخاباتی خود سایت و پرسید که آیا کسانی که وکلای خواهد دریافت درمان مناسب خود را در دادگاه.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ بدتر احساس برای litigant به رفتن در آن وجود دارد و احساس می کنید که قاضی است یار با سایر وکلای مدافع گفت:” Fleeman است که با مجوز در نوادا از سال 2007. “به هیچ وجه من همیشه به درمان ترجیحی برای هر کسی که از من حمایت و یا اهدا به کمپین.”

مارگارت Pickard بود که با مجوز در کشور در سال 2010 و با این نسخهها کار به عنوان یک خانواده دادگاه استاد گفت که او در تلاش برای او را به دادگاه اجرای موثر و کمک به مردم در درک رسیدگی است.

“این مهم است که ما دسترسی به عدالت” او گفت:. “ما همچنین باید به عنوان یک افسر قضایی این فرصت را به آنها اطلاعات به عنوان آنها ایستاده وجود دارد با یک جزوه به طوری که آنها می دانند که چگونه به فایل یک حرکت و چه باید بکنید. پس از آن در مورد دانش-به اشتراک گذاری اطلاعات.”

Bourke مجوز در سال 2005 گفت که او تمرین است تقریبا به طور انحصاری در قانون خانواده مانند مخالفان خود را.

“این همیشه تمرکز من از روز اول: رسیدن این افراد به مکانی بهتر در زندگی خود به آنها را از طریق آنچه که در غیر این صورت بسیار مشکل سیستم” او گفت:. “من همیشه قادر به ارتباط با مردم و ارتباط با مردم در سطح شخصی.”

وقتی پرسیده شد که در مورد عدم وجود خود را از یک کمپین وب سایت برک گفت که او در تلاش است برای جلوگیری از درخواست کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و با این نسخهها کار برای پیدا کردن حامیان از طریق تلفن. او گفت که او تا به حال انجام داده است تا در فرد قبل از شیوع کروناویروس.

“من نمی خواهم کسی فکر که به دلیل اینکه آنها کمک مالی آنها در حال رفتن به دریافت درمان خاص” Bourke گفت.

اگر یک نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در ژوئن اولیه نامزد برنده انتخابات است. در ابتدایی مسابقه که در آن هیچ نامزد قطاری اکثریت آرای بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بحث شد در میان 23 رویدادهای برنامه ریزی شده برای بیش از 70 نامزدهای قضایی اولیه نژادها برای خانواده, دادگاه, دادگاه منطقه و نوادا در دیوان عالی کشور است.

در حالی که این بحث را می توان در reviewjournal.com آنها هوا چهارشنبه و پنج شنبه شب در کاکس کابل YurView کانال 14 به عنوان بخشی از یک ویدیو و همکاری بین شرکت های رسانه ای.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im