بحث قضایی: Clark County دادگاه خانواده Dept. M: داوطلبان مقابله با جنگ حضانت خشونت

چهار نامزد رقابت برای یک صندلی در شهرستان کلارک دادگاه خانواده نیمکت بحث حضانت جنگ در درون خانواده ها که تحمل خشونت خانگی.

وکلای لین هیوز, رابرت Kurth جونیور, امی Mastin و مندی McKellar می خواهید به جای قاضی ویلیام پاتر است که به دنبال انتخاب مجدد. نامزدها ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس برای بحث میزبانی Las Vegas Review-Journal.

بحث مدیر استیو گشاید از نامزدان ریاست جمهوری خواست در مورد حضانت فرزند در مواردی که خشونت خانگی شده است ادعا.

آنها توافق کردند که کودکان باید اجازه داده شود برای حفظ تماس با هر دو پدر و مادر و توضیح داد که چگونه آنها را به کار به منظور تسهیل امن جلسات.

“نیازهای همه طرف های درگیر باید به آنها رسیدگی شود” Mastin گفت: “از جمله نیاز است که کودک برای حفظ امن ارتباط با پدر و مادر مجرم از خشونت.”

Mastin است که با مجوز در نوادا از سال 1997 با اشاره به تجربه خود به عنوان یک جلسه کارشناسی ارشد عمران خشونت دادگاه.

هیوز بود که با مجوز در سال 1997 و با تمرکز بر قانون خانواده و سرپرستی به نام کودکان “بزرگترین قربانی” خشونت خانگی و اضافه کرد که “این که آیا آن رخ می دهد در مقابل آنها و یا نه آنها تاثیر می گذارد. شما باید به آدرس مبادلات. شما باید به آدرس راه ارتباط آنها با یکدیگر است.”

Kurth که تمرین برای 28 سال از جمله به عنوان داور به دادگاه منطقه و به عنوان یک حمایت از کودکان شنیدن استاد گفت: سعی کنید به راه اندازی نظارت ملاقاتها.

“مطمئن شوید که این کودکان هنوز هم از دیدن پدر و مادر دیگر به عنوان طولانی به عنوان کسانی که کودکان در یک محیط محافظ,” او گفت:. “اگر پدر و مادر است نه خشونت که فرزند پدر و مادر نیاز به ببینید که کودک است.”

McKellar بود که با مجوز در نوادا در سال 2007 و تاسیس یک خانواده عمل به قانون در سال 2011 که به تجزیه و تحلیل هر مورد به صورت جداگانه.

“همانطور که ما نیاز به حفاظت از قربانیان خشونت خانگی ما نیز باید به فکر می کنم در مورد پاتوژن پدر و مادر و هنگامی که برخی از چیزهایی که می آیند تا زمانی که مردم در حال تلاش برای نگه داشتن یک کودک دور,” او گفت:.

زمانی که وزیر خواسته در مورد دسترسی به عدالت هر یک از نامزدها با اشاره به کمک مراکز و دیگر برنامه های کمک های حقوقی تاسیس در سراسر شهرستان.

اگر یک نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در ژوئن اولیه نامزد برنده انتخابات است. در ابتدایی مسابقه که در آن هیچ نامزد قطاری اکثریت آرای بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بحث شد در میان 23 رویدادهای برنامه ریزی شده برای بیش از 70 نامزدهای قضایی اولیه مسابقات برای دیوان عالی کشور دادگاه بخش و دادگاه خانواده است.

در حالی که این بحث را می توان در reviewjournal.com آنها هوا چهارشنبه و پنج شنبه شب در کاکس کابل YurView کانال 14 به عنوان بخشی از یک ویدیو و همکاری بین شرکت های رسانه ای.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>