بحث قضایی: Clark County دادگاه منطقه Dept. 24: نامزدها بحث دسترسی به عدالت

سه نفر از نامزدهای رقابت برای باز در شهرستان کلارک دادگاه منطقه نیمکت پنجه موضوع دسترسی به عدالت در بحث میزبانی Las Vegas Review-Journal.

پنج نفر در رای گیری برای مسابقه در تاریخ 9 ژوئن اولیه. آنها به دنبال این اداره 24 صندلی که خالی توسط قاضی جیم Crockett که بازنشسته است.

وکلای مایکل “میکی” Bohn دن گیلیام و جو Vadala درهم کردن مسائل مختلف حقوقی در اخیر کنفرانس ویدئویی.

دو دیگر نامزدها 13 سال دادستان دنا Rinetti و مدافع اریکا Ballou مجوز از سال 2003 شرکت نکرد در بحث.

هر یک از نامزدها درگیر در بحث گفت: آنها می خواهم پیشنهاد میانجیگری و حل و فصل کنفرانس به وکیل و طرفین دعوا به عنوان وسیله ای برای افزایش سرعت گاهی اوقات آهسته چرخ از عدالت است.

“اجباری میانجیگری و حل و فصل است که همیشه یک ایده خوب است” گفت: Bohn مجوز در نوادا در سال 1984.

گیلیام یک وکیل مدافع جنایی و سابق دادستان شهرستان در هندرسون گفت که او “هیچ مشکلی” با تشویق به میانجیگری در هر دو موارد مدنی و کیفری.

در ضمن Vadala ویژه مشاور با نوادا دادستانی کل گفت: “در توافق با “موثر میانجیگری.”

بحث مدیر استیو گشاید روزنامه سیاست و دولت ویرایشگر همچنین از نامزدان ریاست جمهوری خواست برای افکار خود را در دسترسی به عدالت است.

“خدمات وجود دارد در دسترس,” Bohn گفت. “اما وجود دارد هرگز به اندازه کافی.”

Vadala مجوز در کشور در سال 1994 گفت: او را بیشتر تشویق به وکلای مدافع به کار نرم افزار رایگان یا رایگان برای افراد کم درآمد و مشتریان.

گیلیام مجوز در نوادا از سال 2005 به توافق رسیدند.

“اگر من تبدیل به قاضی هر کس در حال رفتن به دسترسی برابر به عدالت” او گفت:.

در ابتدایی مسابقه که در آن هیچ نامزد قطاری اکثریت آرای بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی. اگر یک نامزد برنده بیش از 50 درصد از آراء اولیه نامزد برنده انتخابات است.

روزنامه میزبانی 23 رویدادهای برنامه ریزی شده برای بیش از 70 نامزدهای قضایی اولیه نژادها برای خانواده, دادگاه, دادگاه منطقه و نوادا در دیوان عالی کشور است.

در حالی که این بحث را می توان در reviewjournal.com آنها هوا چهارشنبه و پنج شنبه شب در کاکس کابل YurView کانال 14 به عنوان بخشی از یک ویدیو و همکاری بین شرکت های رسانه ای.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>