بحث قضایی: Clark County دادگاه منطقه Dept. 21: نامزدها پخش کردن تجربه

نبرد برای یکی از باز کردن صندلی در دادگاه منطقه می تواند پایین آمده به نحوه رای دهندگان مشاهده و تجربه است.

نامزد سزار Almase تارا کلارک نیوبری بروس گیل و یعقوب رینولدز در حال رقابت برای یک صندلی در بخش 21 است که در حال خالی توسط بازنشستگی قاضی والری Adair.

هر یک از آنها شرکت در یک Las Vegas Review-Journal اولیه انتخابات بحث تخمگذاری مدارک تحصیلی خود و توضیح قضایی خود را فلسفه.

در ابتدایی مسابقه که در آن هیچ نامزد قطاری اکثریت آرای بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی. اگر یک نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در ژوئن اولیه نامزد برنده انتخابات است.

نیوبری مجوز به عنوان یک وکیل در نوادا در سال 2007 اشاره به تجربه خود به عنوان یک افسر گشت و پلیسی در سینسیناتی به مدت هشت سال.

“داشتن یک پس زمینه اجرای قانون فراهم کرده است من از این فرصت برای دیدن چگونه جرم تاثیر می گذارد عمومی,” او گفت:. “و من فکر می کنم این مهم است که یک قاضی به قضایی و خوی. که می آید از تجربه زندگی به عنوان به خوبی به عنوان حقوقی را تجربه کنند.”

Almase در ضمن کار کرده است برای بسیاری از نزدیک به 18 سال قانونی و حرفه ای به عنوان یک وکیل مدافع جنایی.

“مخالفان من به سادگی نمی باید محاکمه با حضور هیئت منصفه یا دادگاه منطقه تجربه ای که من را به جدول” او گفت:. “من در دادگاه تقریبا هر روز برای انواع رسیدگی است. به عنوان یک رای دهنده شما نیاز به در نظر چه نوع قضاوت شما می خواهم می خواهم در محاکمه خود را. اگر شما تا به حال محاکمه در دادگاه منطقه شما می خواهید یک فرد با بسیار کمی محاکمه با حضور هیئت منصفه تجربه؟”

گیل مجوز در دولت در سال 1988 گفت که او تا به حال طولانی ترین حقوقی حرفه ای در میان نامزدها

“من بیشتر سال تجربه و متنوع ترین تجربه از همه نامزدها,” او گفت:. “من تجربه ترین مسئولیت رسیدگی به تمام چهار نوع تقویم.”

کسانی که تقویم شامل مدنی موارد پرونده های جنایی انحصار وراثت و مسائل اعتماد و کسب و کار دادگاه است.

رینولدز مجوز در سال 2006 تبلیغ یک AV امتیاز از مارتیندیل Hubbell یک همکار-بررسی سیستم امتیاز برای وکلا گفت که او “بالاترین امتیاز وکیل در این مسابقه” و تنها با “قابل توجهی از حمایت هر دو حزب.”

“همین دلیل است که مردم در هر دو طرف راهرو حمایت من,” او اضافه شده است. “از آنجا که آنها می دانند که من می توانید ببینید که هر دو طرف از یک موضوع است.”

روزنامه میزبانی 23 رویدادهای برنامه ریزی شده برای بیش از 70 نامزدهای قضایی اولیه نژادها برای خانواده, دادگاه, دادگاه منطقه و نوادا در دیوان عالی کشور است.

در حالی که این بحث را می توان در reviewjournal.com آنها هوا چهارشنبه و پنج شنبه شب در کاکس کابل YurView کانال 14 به عنوان بخشی از یک ویدیو و همکاری بین شرکت های رسانه ای.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>