بحث قضایی: Clark County دادگاه منطقه Dept. 19: رقبا انتقاد از وقت

یک جفت از وکلای امیدوار به جای نشستن قاضی وارد انتقادات سخت از وقت در Las Vegas Review-Journal بحث است.

معاون مدافع Fikisha میلر و وکیل خصوصی کریستال Eller حمله به منطقه قاضی ویلیام “بیل” kendall roberson رکورد بر روی نیمکت در بخش 19 و همچنین کار خود را به عنوان دادستان قبل از او در زمان صندلی.

“من این صندلی را نگه دارید آقای kendall roberson شخصا مسئول” میلر گفت.

او خودش را به نام “بیشترین واجد شرایط نامزد در مسابقه” و تبلیغ او 18 سال تجربه کار به عنوان یک دادستان و یک کمیسر قضایی.

Eller است که با مجوز و عمل به قانون در نوادا از سال 1993 گفت: kendall roberson “درست نیست و باید این خلق و خو به یک قاضی است.” او با اشاره به kendall roberson را 55 درصد حفظ رتبه سال گذشته در این روزنامه بررسی وکلا.

Kendall roberson, در ضمن دفاع از این نمره با گفتن آن را نشان داد او متعادل در خود احکام.

“جالب است که هر دو این خانم ها که مطلقا هیچ تجربه در قوه قضائیه باید عقاید آنها را داشته باشد,” او گفت:. “آنها همچنین درک با انجام تحقیقات خود را که من بهترین دوم برگشت رای دادن بر روی نیمکت در ایالت نوادا در تمام موارد جرم و پرونده های مدنی است که من به کار گرفته شده پس از 2015. … بنابراین به عنوان یک قاضی من احساس می کنم مثل من انجام شده است بسیار doggone کار خوب است.”

اما میلر و Eller نیز آورده kendall roberson کار به عنوان یک دادستان است که شامل محکومیت فرد Steese.

قبل از او عفو شد, Steese صرف بیش از 21 سال زندان برای یک سال 1992 قتل را مرتکب نشده بود. Kendall roberson نیز تحت پیگرد قانونی قرار Kirstin بلز Lobato که صرف بیش از یک دهه در پشت میله های زندان برای کشتن یک مرد بی خانمان قبل از یک قاضی دستور داد او را از زندان آزاد شد در سال 2017.

“من نمی توانم تاکید بر اهمیت از بین بردن آقای kendall roberson از نیمکت” میلر گفت که kendall roberson “به طور معمول رفتار مردم در دادگاه خود را با بی احترامی است.”

Kendall roberson گفت که او تا به حال پیدا نشده است در نقض برای کار خود را در هر دو مورد.

“او حتی در مدرسه قانون زمانی که من در تعقیب کسانی که مسائل” قاضی گفت. “همه چیز تغییر در طول زمان و در طول سال است.”

Kendall roberson گفت میلر دفتر خود در دفاع از Steese.

“و این واقعیت باقی می ماند که وکیل مدافع موفق به ارائه شواهدی وجود دارد که ممکن است پشتیبانی واقعی-بی گناهی ادعای” قاضی گفت.

گاهی اوقات تمرکز بحث معطوف به دور از قضاوت. در پاسخ به یک سوال از بحث مدیر ویکتور Joecks یک ستون نویس روزنامه Eller گفت: او در مبارزه علیه “غیر قانونی نامناسب و جعلی سلب حق مالکیت.”

“من افتخار دارم به مبارزه که برای” او گفت:.

در ابتدایی مسابقه که در آن هیچ نامزد قطاری اکثریت آرای بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی. اگر یک نامزد برنده بیش از 50 درصد از آرا در 9 ژوئن اولیه که در حال انجام, ایمیل, نامزد برنده انتخابات است.

در حالی که این بحث را می توان در reviewjournal.com آنها هوا چهارشنبه و پنج شنبه شب در کاکس کابل YurView کانال 14 به عنوان بخشی از یک ویدیو و همکاری بین شرکت های رسانه ای.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im