قضایی نامزدهای بخش 28 بحث و مناظره عملکرد

امیدوار به حفظ صندلی خود را بر روی نیمکت قاضی منطقه رون اسرائیل را مورد سوال انصاف Las Vegas Review-Journal نظرسنجی که به او یکی از کمترین حفظ نمرات در شهرستان کلارک.

“این یک نظر سنجی این محبوبیت در نظرسنجی انجام شده توسط این بررسی در مجله” اسرائیل گفت: در بحث علیه یکی از مخالفان خود را وکیل جیم Cavanaugh, میزبانی توسط روزنامه. “در واقع پس از تقریبا شش هفته آنها حتی نمی باید به اندازه کافی مردم در پاسخ, به طوری که آنها تا به حال برای تمدید زمان یک ماه دیگر.”

نقد و بررسی-مجله سردبیر اجرایی گلن کوک گفت که این روزنامه می ایستد با نتایج حاصل از بررسی آن و این که بخشی از اسرائیل انتقاد از این پروژه به طور کامل نادرست است.

“روشن, نقد و بررسی-مجله نمی انجام این بررسی” کوک گفت. “بررسی های انجام شده توسط پژوهشگران در UNLV که به اعتقاد آنها تا به حال بیش از اندازه کافی مشارکت از جنوب نوادا وکلای مدافع به عملکرد علمی معتبر نتایج. نقد و بررسی-مجله تولید کرده است ‘قضاوت قضات برای چندین دهه به عنوان یک خدمات عمومی به رای دهندگان که آن را پیدا کرده اند به خصوص با ارزش در شناسایی بهترین و بدترین قضات در میآره.”

به دلیل COVID-19 گیر بحث قضایی انجام شد به عنوان یک ویدئو کنفرانس.

تنها 46 درصد از وکلا مورد بررسی در سال گذشته گفت: آنها فکر می کردند اسرائیل باید حفظ صندلی خود را. Cavanaugh با اشاره به این که نمره همراه با بالاترین نمره خلاصه در شهرستان کلارک دادگاه منطقه برای فرد سوال در مورد عملکرد به عنوان انگیزه خود را برای تلاش برای سرنگون کردن اسرائیل در بخش 28.

“من فکر می کنم قاضی اسرائیل یک مرد خوب, اما من در حال اجرا در درجه اول به دلیل به اعتقاد من او نیست (یک کار خوب انجام داده) متاسفانه” Cavanaugh گفت. “هنگامی که شما بیش از نیمی از نوار امتیاز شما به عنوان nonretainable و داشتن بالاترین نمره خلاصه که به معنی چیزی است.”

یک سوم نامزد برای موقعیت وکیل الکساندرا مک لئود کاهش یافته است دعوت به شرکت کنند.

اسرائیل همچنین پیشنهاد کرد که کسانی که به او یک امتیاز پایین به سادگی ممکن شده است وکیل مدافع که با آن موافق نیست تصمیمات خود اشاره به این که نوادا در دیوان عالی کشور است و نه لغو یکی از تصمیمات خود در مورد صدمه شخصی خود را در 10 سال بر روی نیمکت.

بالای دو مانكن در ژوئن اولیه پیشرفت خواهد کرد و به ماه نوامبر انتخابات عمومی. اما اگر از اول دان می شود بیش از 50 درصد از رای اولیه که نامزد برنده انتخابات است.

آن بود پنجم بحث میزبانی نقد و بررسی, مجله و اولین بار بود که انجام می شود از طریق ویدئو کنفرانس. در حالی که این روزنامه تا به حال 23 رویدادهای برنامه ریزی شده برای بیش از 70 نامزدهای قضایی اولیه مسابقات برای دیوان عالی کشور دادگاه بخش و دادگاه خانواده قضایی بیشتر بحث شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد و در پی COVID-19 شیوع.

Cavanaugh تبلیغ خود را از 20 سال تمرین در لاس وگاس و هفت سال در کالیفرنیا در درجه اول به عنوان یک تجاری litigator زمان.

“من فکر می کنم من یک شهرت در میان مردم من با کار کرده ام به کسی که منصفانه و صریح” او گفت:.

در این میان شیوع کروناویروس, بحث, مدیر ویکتور Joecks پرسید که آیا قضات باید شروع به انتشار بدون خشونت زندانیان.

“من را تشویق پیشبرد این فرایند” اسرائیل گفت و اشاره کرد که او را به نفع متهمان که “کم خطر” به reoffend.

Cavanaugh به توافق رسیدند.

“به خصوص در این زمان دور گرفتن کسی آزادی و افشای آنها را به شاید تهدید کننده زندگی شرایط بهداشتی فقط به نظر نمی رسد عادلانه و مناسب در این زمان,” او گفت:.

تماس با دیوید فرارا در [email protected] یا 702-380-1039. Follow @randompoker در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im