قاضی به شنیدن از آلپ متل ساکنان مالک بیش وسایل — LIVESTREAM

یک Clark County قاضی تصمیم خواهد گرفت که در این هفته اگر ساکنان سابق آلپ متل آپارتمان در نهایت می تواند جمع آوری اموال آنها مجبور به کنار گذاشتن آنها به عنوان فرار مرگبار دسامبر آتش.

قاضی منطقه راب لخت آغاز خواهد شد شنیدن استدلال شنبه بعد از ظهر. نمایندگان برای ساختمان مالکیت انتظار می رود به شهادت همراه با ساکنان سابق. وسایل چپ عبارتند از: نقد عکس, دارو و مدارک شخصی.

آلپی متعلق به لاس وگاس اژدها هتل LLC و سوابق دولت لیست مردی به نام آدولفو Orozco به عنوان آن را مدیریت. پس Dec. 21 آتش که در سمت چپ شش کشته و 13 مجروح تحقیقات جنایی باز شد به دنبال سهل انگاری ممکن است.

پس از آتش بازرسان اشاره کرد بیش از 40 بالقوه آتش کد تخلفات از جمله عقب درب خروج که پیچ و مهره ای بسته از خارج است. به عنوان این هفته هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند. اما خانواده یک قربانی تریسی Cihal ثبت عمدی کت و شلوار در ماه ژانویه است.در روز سه شنبه شنوایی هتل مالکیت است که به دنبال راهنمایی از قاضی بر چه بهتر به مردم اجازه می دهد با خیال راحت به جمع آوری اقلام خود را. با توجه به ژانویه دادگاه پرونده وجود دارد نگرانی در مورد حفظ شواهد بنابراین نه به برهم زدن جنایی تحقیقات عمدی کت و شلوار و یا هر گونه دیگر پتانسیل دادخواهی مدنی.

“اجازه دادن به ساکنان برای بازیابی اموال شخصی جبرا تغییر صحنه این حادثه” وکیل استیون Jaffe, نمایندگی آلپ مالکیت نوشت: در پرونده.

همچنین وجود آزبست در اموال Jaffe نشان داد در همان پرونده اشاره کرد که هر مستاجر مجاز به بازیابی وسایل خود را “باید ملزم به اذعان پتانسیل خطر درگیر است.”

Jaffe همچنین پیشنهاد ضبط ویدئو از بازیابی فرآیند به عنوان یک راه برای سند و حفظ شواهد.

پل حکیم 76 زندگی در آلپ برای بیش از 10 سال است. در شب آتش او تنها در زمان حال به پرتاب در شلوار لغزش در کفش و چنگ زدن به کیسه های درب قبل از او تا به حال به فرار او قبلا گفته Las Vegas Review-Journal.

دو گیتار گذشت را از پدر خود و همچنین اعلامیه برای همسر و فرزند خود را باقی می ماند در داخل باغچه همراه با دیگر وسایل شخصی.

“من دوست دارم به چیزهای من از وجود” حکیم گفت: در آن زمان. “من نیاز به من و هیچ کس به من کمک خواهد کرد.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با راشل در کرسبی [email protected] یا 702-477-3801. Follow @rachelacrosby در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>