روزنامه نگاران به 0% وام به Laid-Off Furloughed صنعت همکاران

روزهای اخیر شده است به خصوص دشوار در شرکت های رسانه ای به عنوان آنها تا به حال به تصمیم گیری های دشوار به دلیل کاهش آگهی دلار و لغو رویدادها با توجه به COVID-19. آنها به پایین دست کاهش پرداخت, تغییر 401K سیاست و در بدترین حالات furloughed و گذاشته کارکنان.

برای کمک به جبران درد خود را به طور ناگهانی بیکاری همکاران یک گروه از روزنامه نگاران و طراحی یک وب سایت که در آن اهدا می توانید پول تعهد به حمایت از کسانی که در این صنعت متاثر از coronavirus. در عرض 24 ساعت, روزنامه نگاران تا به حال متعهد $50,000.

Microsloans برای روزنامه نگاران رفت و زنده در روز دوشنبه و در اواسط روز یکشنبه و دوشنبه این سایت تا به حال تایید $80,000 ارزش وعده از فعلی و گذشته اعضای روزنامه نگاری صنعت از جمله بازنشسته خبرنگاران و رسانه ها اساتید.

این سایت طراحی شده است برای اتصال کسانی که نیاز به یک 0% بهره وام به دلیل مشکلات مالی ناشی از COVID-19 با وام دهندگان که مایل به جبهه بودجه. تمام اهدا کنندگان باید در روزنامه نگاری صنعت برای جلوگیری از تضاد منافع است.

“ما همه احساس آنچه در آن احساس می کند مانند در یک اتاق خبر که در آن ما شاهد همکاران خود را هم گذاشته شدن و یا تهدید شدن گذاشته و آن را یک چیز وحشتناک گفت:” رابرت Faturechi یک ProPublica خبرنگار را پوشش می دهد که پول و سیاست است.

Faturechi همراه با همکار ProPublica خبرنگاران رایان Gabrielson و Topher ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان همکار سابق Sisi وی (در حال حاضر مدیر برنامه های در OpenNews) شروع به صحبت کردن در ماه گذشته در مورد چگونه آنها می تواند حمایت از روزنامه نگاران دچار مشکلات مالی.

در روزهای اخیر ناشران از جمله شلوغی دیجیتال گروهG/O رسانه ها و نه رسانه ها را گذاشته تا 8 درصد از آنها حقوقی واجد شرایط.

این سایت طراحی شده است که یک راه بدون درز برای کسانی که در رسانه ها به ارتباط با دیگران که ممکن است نیاز به. “ما در حال ایجاد یک راه آسان برای کمک به اگر غریزه خود منجر شما وجود دارد به هر حال” وی گفت.

آغاز سهشنبه, روزنامه نگاران, نیاز به کمک مالی که می تواند به ارائه مدرک خود را از وضعیت اشتغال خواهد بود قادر به پر کردن یک فرم در وب سایت. روزنامه نگاران که توافق کرده اند به قرض دادن پول و که اشغال شده و تایید شده توسط این چهار نفر تیم را به صورت خصوصی همسان با کسانی که در نیاز از طریق ایمیل با انتظار است که آنها را ارائه مبلغ توافق شده را از طریق سیستم عامل های آنلاین مانند Venmo و یا پی پال.

“شکل این است که رفتن به مدل به معنای واقعی کلمه روزنامه نگاران علاقه مند به کمک و که می خواهید به ثبت نام برای دریافت کمک” وی گفت. “ما آن را از وجود دارد.”

گروه های دیگر نیز گرد هم می آیند به نفع روزنامه نگاران تحت تاثیر COVID-19 از جمله نیویورک تایمز مترجم آزاد صندوق و صندوق امداد برای زنان روزنامه نگار بین المللی زنان در رسانه های بنیاد.

صنعت رسانه است که هیچ غریبه ای به اخراج آن را متوقف نشده پس از بحران مالی 2008. از آن پس اتاق های خبر در ایالات متحده 25% کمتر کارکنان با توجه به تحقیقات پیو.

Adweek به تازگی راه اندازی یک سرویس جدید به نام رسانه ها هم در نظر گرفته شده برای اتصال آن به تازگی گذاشته یا furloughed در صنعت رسانه با کارفرمایان بالقوه.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>