یونس گلدبرگ: ویروس می تواند لرزش پایه های آموزش عالی

در اینجا یک آزمایش فکری را برای شما. شما نه می توانست پرینستون آموزش و پرورش و یا بدون انجام آموزش و پرورش اما دریافت پرینستون دیپلم ؟

اقتصاددان برایان کاپلان مطرح شده این سوال را از چند سال پیش در کتاب تحریک آمیز “مورد در مقابل آموزش و پرورش است.” این یک سوال سخت تر به جواب از شما ممکن است فکر می کنم. به عنوان Caplan آن قرار داده است اگر شما رشته در یک جزیره خالی از سکنه دیپلم از یک دوره آموزشی بقا نیست به عنوان با ارزش به عنوان واقعی آموزش بقا. اما در بازار کار شما را ببینند آن را راه همان است.

برای جویندگان کار دیپلم است که احتمالا با ارزش تر از آموزش و پرورش است. اقتصاددانان این تماس بگیرید “کاپشن اثر است.” به استخدام یک شرکت بزرگ شما نیاز به رسیدن به خط لوله از مردم گرفتن مصاحبه و آن را دشوار است برای گرفتن حتی یک مصاحبه اگر شما لازم نیست که یک دیپلم از مدرسه.

غربالگری متقاضی استخر برای پیدا کردن فارغ التحصیلان از بهترین مدارس را تضمین نمی کند شما می خواهید بهترین کارگران, اما آن را یک میانبر مفید برای کارفرمایان. آن را موجب صرفه جویی در زمان و کاهش شانس شما واقعا بی حد و حصر متقاضیان است.

روی پوست اثر است نه آهن قانون اقتصاد است. آن را فقط به یک روند و یا متغیر در یک گسترده تر معادله است. بسیاری از افراد موفق کاهش یافته است و یا قلم کالج ها در کامپیوتر است. اما یک چیز نخبگان دیپلم تلگراف به کارفرمایان بالقوه است که شما به خوبی در انجام کارهایی که شما را به یک مدرسه نخبگان.

هر کس با این روند آشنا از رفتن به کالج می داند در برخی از سطح احشایی است که یک تکه بزرگ از آنچه که شما در حال پرداخت یک مقدار زشت و ناپسند از پول نیست آموزش و پرورش رسمی اما نامحسوس مزایای اجتماعی و قدرت از اعتبار خود را.

برای سال منتقدان آموزش عالی پیش بینی کرده اند که الگوی همیشه رو به افزایش شهریه برای یک محصول است که واقعا بهبود در ارزش ذاتی ناپایدار است. و در عین حال هیچ چیز تغییر کرده است.

که ممکن است در آینده به پایان برسد. COVID-19 است و اساسا معادله را تغییر داد. در مصاحبه ای با مجله نیویورک اسکات گالووی یک دره سیلیکون کهنه تبدیل شده استاد در استرن دانشگاه نیویورک مدرسه کسب و کار استدلال می کند که به لطف همه گیر “وجود دارد به رسمیت شناختن است که آموزش و پرورش — ارزش قیمت محصول — است و اساسا منتقل شده است. ارزش آموزش و پرورش شده است قابل ملاحظه ای تخریب.”

دانشگاه در حال حاضر ادعا می کنند که قیمت این کاپشن نباید تغییر حتی اگر بچه ها نمی توانید به رفتن به دانشگاه. هر مدرسه است گفت: “این بی سابقه است و ما در این با هم.” گالووی جوک که این Latin for: “ما در حال کاهش قیمت های ما سگ.”

پرداخت بیش از $50,000 که بچه خود را از کلاس صفحه اصلی از طریق زوم یا Google Hangouts به نظر می رسد مانند یک معامله بد — و اگر شما می توانید استطاعت آن است که بیشتر بعید است برای بسیاری از مردم با توجه به رکود اقتصادی است. این بدان معناست که بسیاری از دانشگاه موظف بچه ها در حال رفتن برای به تعویق انداختن رفتن برای یک سال — احتمالا چیز خوبی است.

اما این افت در متقاضیان به معنی یک قطره در شهریه. از بالا ردیف مدارس خوب خواهد بود و آنها احتمالا با پر کردن آنها فهرست اسامی با بچه ها که نمی توانست بدست پذیرفته شده در حالت عادی سال است. اما به طور کلی کمبود در متقاضیان در نهایت آمار برخی از مدارس ،

گالووی معتقد است که زمانی که همه از این است که بیش از بسیاری از کالج ها خواهد بود مرده یا در حال مرگ است. من مطمئن هستم که می خواهد یک تغییر مثبت اما من بیشتر خاص این سیستم است که نیاز به یک بیماری همه گیر به تغییر راه خود را خواهد شد که هیچ کس به سرزنش اما خود را.

یونس گلدبرگ است editor-in-chief از اعزام و میزبان مانده پادکست. توییتر خود رسیدگی است @JonahDispatch.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im