جان weather underground مذاکرات شلیک Buckner, استخدام Marinelli

INDIANAPOLIS — اظهارات قابل توجه مربیگری تغییر زودتر در offseason شلیک خط دفاعی مربی Brentson Buckner و استخدام راد Marinelli برای همان موقعیت.

در روز پنج شنبه اظهارات سر مربی جان weather underground به نام حرکت “یک سخت” از آنجا که او احساس می کند Buckner یک مربی خوب است.

“اما من فقط اتفاق می افتد به فکر می کنم Marinelli بهترین در جهان در آنچه او می کند” weather underground گفت.

Weather underground ستایش Marinelli را رهبری کرده و به یک “باور نکردنی” راه کمک به بازیکنان با تکنیک های خود را.

“من فکر می کنم Arden کلید روشن فرل مکس Crosby, P. J. سالن (Maurice) هرست — همه ما بچه ها جوان هستند و واقعا قصد بهره مندی از Marinelli, درست مثل هر کس دیگری است” weather underground گفت.

این اظهارات به دنبال بهبود قابل توجهی از فرل این تیم شماره 4 به طور کلی انتخاب در سال گذشته پیش نویس و کرازبی که انتخاب شد در دور چهارم.

“آنها در حال رفتن به قوی تر و بزرگتر مردم و آنها در حال رفتن به با تجربه تر در NFL و در سیستم ما” weather underground گفت. “من فقط فکر می کنم با Marinelli در اتاق با آن بچه ها امیدوارم Arden کلید می آید و قوی تر و سالم تر از او بوده است و شاید ما اضافه کردن یک بازیکن دیگر و یا دو تا رقابت سوخت آن است. که چه میکنم.”

کلید سوم-انتخاب دور در سال 2018 پیش نویس ثبت شده تنها سه کیسه در 23 بازی تا کنون است. او صرف نیمه دوم سال 2019 فصل مجروح رزرو پس از شکستن پای خود را در برابر شیرها در اوایل ماه نوامبر است.

در تریبون

Linebackers و دفاعی linemen تا به حال به نوبه خود و صحبت با رسانه ها در سال 2020 NFL سراغ ترکیب در روز پنج شنبه از جمله پتانسیل بالای دفاعی میدارد تعقیب جوان و اشعیا سیمونز.

جوان است که به طور گسترده ای انتظار می رود واشنگتن شماره 2 به طور کلی انتخاب از پیش نویس. اما او همچنین به عنوان بهترین بازیکن این کلاس با وجود تقریبا تمام پیش بینی ها انتظار کارفرمایی جو نقب زدن به رفتن را از شماره 1 به طور کلی به سینسیناتی.

“من قطعا فکر می کنم من بهترین بازیکن در پیش نویس” جوان گفت:. “من فکر می کنم من نشان داد و آن را بر روی نوار. شما به هر بازی من فکر می کنم من آن را نشان داد. من قطعا فکر می کنم من بهترین پا جلو این سال است.”

با وجود از دست رفته یک جفت از بازی ها در سال 2019 جوان مجموعه ایالتی اوهایو برنامه ضبط با 16½ کیسه. او همچنین تا به حال 21 پردازد برای از دست دادن.

با توجه به پیش نویس, سهام, جوان تصمیم گرفت او را از شرکت در هر عنصر در زمینه تست در ترکیب. او گفت که او تصمیم گرفته است که می تواند بهترین راه برای آماده برای او اولین روز از عمل به عنوان یک حرفه ای.

“من نمی خواهم به اتلاف وقت در تلاش برای یک ترکیب ورزشکار” جوان گفت:.

همانطور که برای سیمونز ترکیبی linebacker/ایمنی گفت: او این نوع از بازیکن NFL نیاز به کمک به دفاع در برابر تنگ می رسد که می تواند matchup کابوس.

“این بازی در حال تحول است. نام بازی در حال حاضر توقف تنگ به پایان می رسد. چیزی است که باید انجام شود برای جلوگیری از تراویس Kelces و جورج منی پاش مهبل وجود دارد خارج وجود دارد” سیمونز گفت.

21 ساله از Olathe, Kansas. نام سه بازیکن او models بازی خود را پس از هر یک از آنها نقش و موقعیت های مختلف.

“اگر من مجبور به رفتن نگاهی به فیلم کسی به چیزی آن را می خواهم می خواهم فون میلر فقط برای عبور, عجله Jalen رمزی فقط برای تکنیک ها و Tyrann متیو فقط به خاطر او بازی می کند در اطراف در همه جا به عنوان” سیمونز گفت. “من در بیت و قطعات از همه آنها به نوعی از پرتاب به بازی من است.”

هر دو جوان و سیمونز باید در خارج از هیئت مدیره قبل از اظهارات’ در شماره 12 در دور اول.

تماس با Myles سیمونز در [email protected] یا 702-383-0350. Follow @MylesASimmons در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im