جان weather underground تبدیل شدن به کاملا لاس وگاس scenester

لاس وگاس اظهارات مربی جان weather underground در حال تبدیل شدن به چیزی از scenester در شهر ما بیشتر گسترش مدنی ما تصویر. Weather underground و طنز امپرسیونیست فرانک Caliendoکه انجام می دهد یک صدای موج تجسم weather underground با حضور شنبه شب Aerosmith نشان می دهد در پارک تئاتر است.

Caliendo ارسال شده یک کلیپ سریع به رسانه های اجتماعی گفت: “همه حق ما میخوایم دیدن برخی از Aerosmith امشب. شما آماده؟”

کمیک panned به weather underground نشسته در کنار او در تئاتر را در بخش VIP. Weather underground راننده سرشونو تکون دادن به خود Chucky نگاه کرد و گفت “راک اند رول مرد.”

Weather underground همچنین دیدار این گروه که بازگشت به پارک MGM در مارس 20 برای هفت نمایش مجموعه در آن “Deuces وحشی” اقامت.

ماه گذشته weather underground دارای بازدید بالای هویج در اقصر و زمان در Conor McGregor-دونالد “کابوی” Cerrone UFC 246 جلسه در T-موبایل آرنا. در پنج شنبه, مربی تیم نشسته با تیم صاحب Mark Davis در طول شوالیه طلایی-St. Louis Blues بازی در T-موبایل آرنا.

خط هواداران در انتظار عکس های سلفی با دو کشیده بالا تا راهرو. و بعد از ظهر یکشنبه Caliendo گزارش خود تصویری از تئاتر تا به حال تولید یک و نیم میلیون بازدید.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>