جانسون برنده مسافران به گسترش حرفه ای-فصل طولانی خط

کرامول, Conn. — داستین جانسون برنده مسافران قهرمانی در روز یکشنبه به پایان خشکسالی طولانی و گسترش خود را حرفه ای-فصل طولانی پیروزی خط به 13.

جانسون بسته با 3-تحت 67 برای یک سکته مغزی پیروزی کوین Streelman در فن TPC رودخانه ارتفاعات. جانسون گذشته برنده در شهر مکزیک در آوریل 2019.

“من قطعا با افتخار خودم را برای ادامه خط و من می خواهم به نگه داشتن آن رفتن” جانسون گفت. “این یک زمان طولانی بین برنده, چند, و, پس, امیدوارم, آن را نمی خواهد طولانی که برای یک بعدی.”

آرنولد پالمر و جک نیکلاس هر برنده در 17 سال متوالی. جانسون موفق به پیروزی در سال 2014 است اما با توجه به اعتبار برای برنده شدن در فصل 2013-14 از پیروزی خود را در پاییز 2013 در شانگهای. تور را به یک شال های نجومی در سال 2013.

جانسون میرود و برای پر در پر-4 18th خود را مطرح توپ به اذعان دانش سطحی از تشویق از دوره کارگران مقامات و خبرنگاران تنها در شخص شاهدان مجاز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

او به پایان رسید در 19-تحت 261 برای 21st, PGA Tour عنوان.

Streelman همچنین شات 67.

Streelman که هفت راست birdies به پیروزی در TPC رودخانه ارتفاعات در سال 2014 تا به حال 37-پا مرغک سعی بر 18 به پایان رسید که فقط کوتاه و راست.

او دو سکته مغزی پشت جانسون در 17 fairway زمانی که آب و هوا شاخ منفجر برای یک hourlong طوفان تاخیر.

جانسون از تاخیر و ضربه خود توپ را روی گوه شات بر 16 به greenside پناهگاه. شات دوم خود را رفت و به خوبی گذشته سوراخ و دیو به قطع منجر به سکته مغزی.

“من تا به حال چند از دست رفته کاهش, بنابراین برای آمدن به عقب و پایان یک, انفرادی دوم خوب است اما برای به بود که از نزدیک و انجام می شود و در سمت راست وجود دارد من فقط یک کمی نا امید در حال حاضر” Streelman گفت.

جانسون در 19 زیر زمانی که او توپ را روی گوه شات در par-4 15th رفت سمت چپ و آمد اینچ از رفتن به امضا دریاچه را احاطه کرده است که در پايان ، اولین زمین را ندارد آن را به سبز و به او ضربه دوم به 4 پا به صرفه جویی در پر.

“آن را خوش شانس بود, اما هنوز هم به خوبی بالا و پایین را همتراز” او گفت:.

مکنزی هیوز, که به ضرب گلوله یک دور اول 60 تا به حال 67 به کراوات برای سوم با 23 سال خواهد گوردون در 17 زیر. هیوز ساخته شده 48-پا زدن توپ مرغک در 17 که او شروع خوبی در سمت چپ از سوراخ و تماشا به عنوان تبدیل حق به پرچم. او به پایان رسید دور با خیلی مستقیم 43-پا زدن توپ مرغک در 18.

گوردون که هیچ وضعیت در هر دو PGA Tour یا Korn تور کشتی بود هفت birdies در 64. پایان فقط به اندازه کافی به او بدهد ویژه کارت موقت و نامحدود معافیت برای بقیه فصل.

او تنهاست دیو آمد بر 17 و به طور خلاصه کاهش یافته و او را به مکان چهارم است.

“من می دانستم که بالاتر بهتر بود, بنابراین من به تماشای, آنلاین, آینده, در,” او گفت:.

جانسون در آغاز روز دو سکته مغزی پشت ایمپلنت تاد و در زمان رهبری پس از سه مستقیم birdies قرار داده و او را در 20 زیر پس از 10 سوراخ.

تاد شات 75 به کراوات برای 11th در 13 زیر. او ساخته شده 7 بر روی par-4 12th.

Bryson DeChambeau شات 68 به کراوات برای ششم در 15 زیر.

برتر Rory McIlroy گره خورده است برای 11th در 13 زیر پس از 67.

“شده است وجود دارد برخی از چیزهای واقعا خوب در آن وجود دارد اما پس از آن فقط برخی از واقعا احمق اشتباهات,” او گفت:.

فیل مایکلسون, بازی, خود, مسابقات برای اولین بار پس از تبدیل 50 به دنبال خود باز دور از 64 و 63 با دو 71s را به پایان برساند در 11 زیر.

“من به دنبال در این هفته به عنوان پیشرفت,” او گفت:. “قطعا هدف این است که برای برنده شدن در مسابقات گلف, اما نگه داشتن در ذهن من از دست رفته ام یک دسته از کاهش. من بازی نمی به سطح من می خواستم و این هفته من در آمد و تا به حال بسیاری زیادی می یابد. من تعداد زیادی از عکس های خوب و ضربه خوب توپ را روی گوه عکس. من نتواند شد بسیار بهتر است.”

هفت وجود دارد COVID-19-مربوط به برداشت از کانکتیکات رویداد با دو تست مثبت در میان بازیکنان. کامرون قهرمان انصراف سه شنبه و دنی مک کارتی مثبت آزمون در روز جمعه.

PGA Tour است که ساخت برخی از ترفند ها را به آن coronavirus سیاست به عنوان یک نتیجه از این هفته مسائل. بازیکنان ویلچرهای و هر کس دیگری در نظر گرفته شده “در داخل حباب” را برای تست منفی قبل از اینکه مجاز در زمین های دیترویت باشگاه گلف برای موشک وام مسکن کلاسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *