جیمی کیمل و جیمی فالون پیوستن به, Stephen Colbert, در پخش, در خانه تک گویی

تمام اواخر شب نشان می دهد که به طور موقت به حالت تعلیق تولید در میان رشد بیماری همه گیر کوروناویروس اما سه شنبه شب جیمی کیمل و جیمی فالون هر دو به دنبال Stephen Colbert سرب و تولید موقت تک گویی از خود را در خانه های مربوطه.

در حال حاضر هر سه پخش 11:30 بعد از ظهر میزبان بازگشته اند به امواج رادیو و تلویزیون—حداقل دیجیتالی—برای سرگرم کردن اضطراب بینندگان به عنوان بحران همچنان به گسترش است.

کلبر منجر شده بود این اتهام را روز دوشنبه انجام یک مونولوگ از خانه اش وان حمام پس از Late Show With Stephen Colbert بود تعطیل با توجه به coronavirus نگرانی.

خود را پخش رقبای بازگشت و با خود در خانه تک گویی های سه شنبه.

جیمی فالون لگد کردن او 10 دقیقه ویدئو با اعلام او خواهد بود تولید “امشب نشان می دهد نسخه اصلی.” در روز سه شنبه, همسرش نانسی عمل دوربین خود را شش سال وینی خدمت خود را به عنوان بخش گرافیک و دختر Frannie نیز ظاهر مختصر.

“من می خواستم برای قرار دادن چیزی در خارج وجود دارد برای شما بنابراین ما می توانید برخی از سبک سری در این عجیب و غریب بار گفت:” فالون که وعده داده شده به “سوئیچ آن را هر شب” تا زمانی که آن را امن برای امشب نشان می دهد تولید را از سر گرفت.

فالون گفت: او را ترویج متفاوت خیریه هر شب با شروع تغذیه امریکا که در عمل از 200 مواد غذایی بانک در سراسر کشور و از بینندگان خواست برای اهدای.

پس از یک مونولوگ در مورد کار از خانه و تام بردی اعلام که او را ترک New England Patriots, Fallon, جشن روز سنت پاتریک با خوردن نان نوشابه ایرلندی و انجام یک جدید ایرلندی گفته او نوشته بود (“So Kiss me, i’m Irish اما اقامت شش پا/علت هیچ کس می خواهد برای دریافت یک ویروس در St. patty’s Day”).

“ما می توانید از طریق این هم” فالون گفت: مخاطبان خود را.

در ضمن جیمی کیمل همچنین بازگشت سه شنبه با شش دقیقه “minilogue” که او گفت: او را شلیک هر روز تا زمانی که زنده جیمی کیمل تولید رزومه. به عنوان مورد با Fallon, کیمل گرافیک نیز دست ساز توسط خود بچه ها و کیمل همچنین قول داد برای ترویج ارزش های خیریه هر شب (برای اولین بار: هیچ بچه ای گرسنه).

کیمل “در minilogue” لمس کردن در از بودن در خانه با بچه های خود (“ما را تماشا کرده ام یخ زده 2 بار بیشتر از انیماتورهای که درو آن را تماشا منجمد 2”) و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس (“او به خود 10 که اتفاقا توسط همان مقدار از تست کیت که در حال حاضر در دسترس در ایالات متحده در حال حاضر”). او همچنین راهنمایی برای جشن روز سنت پاتریک در قرنطینه (در میان آنها: قرار دادن مواد غذایی سبز رنگ در دست خود را santizer).

“تنها راه ما این است که با به هم چسبیده” گفت: کیمل.

کلبر تحویل دیگری در خانه تک صدایی بود که وارد ابتدای روز سه شنبه در اواخر نشان می دهد تکرار کنید. او نقل مکان از وان حمام خود را به حیاط خلوت خود firepit که در آن او در مورد تهمت (“هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما قرار بود به بیمار برنده شدن من فکر نمی کنم او آن را به معنای واقعی کلمه”) و dueted با رهبر گروه Jon Batiste—بود که در خانه خود را بر روی یک نسخه جدید از “دنی پسر” (“آه دنی پسر دست خود را, دست های خود را نیاز به شستشو”).

David Spade که میزبان کمدی مرکزی در اواخر شب نشان می دهد چراغ با دیوید بیل نیز انجام تک گویی از خانه خود را در آن برنامه سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

با تمام کسانی که میزبان پشت در عمل تا به سرعت آن را به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که دیگر خود را اواخر شب همسالان به زودی پیوستن به آنها را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de