جیمی کیمل در میان اواخر شب میزبان ارائه DIY تک گویی

با اواخر شب کمدی را نشان می دهد تعطیل و بیشتر آمریکایی ها گیر در خانه از همیشه قبل از میزبان خود را در حال ارائه برخی از سرگرم کننده و نه میتوانند مطالب خود را از طریق کانال یوتیوب.

در جیمی کیمل مورد آن می آید با یک درخواست برای کمک به سازمان های خیریه مختلف.

کلارک بالا گراد تحویل یک مونولوگ از دفتر خانه خود را سه شنبه شب. “از آنجا که من هیچ چیزی برای انجام و این واقعیت است که شما در حال تماشای این باعث می شود من فرض کنیم شما هیچ ربطی به من میخوام یک مینی تک صدایی هر روز تا زمانی که ما به عقب بر گردیم از خانه من است.”

در پایان شش دقیقه ویدئو که شامل جوک های موضعی خود را در مورد قرنطینه و تام بردی ترک جدید انگلستان میهن پرستان کیمل خواسته بینندگان برای پیوستن به او را هر روز در کمک به یک علت ارزشمند. برای اولین بار بود که ملی هیچ بچه ای گرسنه مبارزات انتخاباتی.

جیمی فالون همچنین اعلام کرد قصد دارد برای برجسته کردن یک موسسه خیریه هر روز با شروع تغذیه امریکا به عنوان بخشی از احمقانه DIY-سبک فیلم های خود را, همسر, جوان, دختر, نوجوانی, خود سگ گری.

Stephen Colbert لگد کردن این روند در روز دوشنبه با تعجب تصویری که در آن او تحویل یک تک صدایی در یک دست کت و شلوار و کراوات از حمام حباب در خانه خود را. در روز سه شنبه کلبر در محل بود از گودال آتش.

تماس با کریستوفر لارنس در [email protected] یا 702-380-4567. Follow @life_onthecouch در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de