جف Sharlet را ناقص آزمایش در همدلی

این استاندارد تمرین برای شروع یک متن در مورد عکاسی با استناد به Roland Barthes یا Susan Sontag. در مقدمه این درخشان تاریکی: یک کتاب غریبه, Jeff Sharlet مردد سابق: “دوربین های دیجیتال, در, شد, ساعت برای دیدن.” ما ممکن است نیاز به یک جدید نظریه پرداز عکس; در میان دلایل دیگر هر دو آن دسته از متفکران درگذشت قبل از سال 2007 اولین آیفون. شاید Fetty Wap را انجام دهد: “من دیده خود را در Instagram نوزاد / شما فوری شد دوست عزیزم.”

این درخشان تاریکی توسط جف SharletW. W. Norton & Company, 336,,, صفحات, $25.00

Sharlet بهترین و شناخته شده برای خانواده, بررسی های خود را به یک گروه از بنیادگرایان مسیحی که صفوف شامل خوار politicos سناتور جان پرچمدار و فرماندار مارک سنفورد. اگر دین موضوع که کتاب تاریکی بیشتر اومانیست متن یک کولاژ از عکس ها و روایت های انجام شده در طول یک دوره آشفتگی های شخصی: این بیماری از پدر خود و پس از خود حمله قلبی است. این کتاب جمع آوری و گسترش بر کار او گاهی اوقات به پست Instagram photos غریبه با قطعه توضیح زندگی خود را. “ما نباید اشتباه Instagram مربع برای یک, یکی,” Sharlet می نویسد: در مقدمه خود. “اما نباید ما را از دست ندهید کرامت فراهم شده توسط کوچک همبستگیهای از هشتگهای: همبستگی شناخت از دیدن یکدیگر.”

یک insomniac, Sharlet کشد زمان در محلی Dunkin’ Donuts, که در آن او عکس شب خدمه و یادگیری یک کمی در مورد آنها. او philosophizes بیش از تصاویر موجود در تراوش از اینترنت: عکاسی از یک جوان ملوان یک Facebook عکس فوری از یک پسر نوجوان brandishing یک تفنگ. او سفر به لس آنجلس را Skid Row ایرلند و روسیه است. او گاهی اوقات گرفته شده با موضوع و ارائه می دهد تصاویر متعدد و عمیق تر گزارش به زندگی خود دیگران ظاهر می شود و ناپدید می شوند مانند شما در حال پیمایش از طریق یک خوراک. در طول این نویسنده با لحنی بهت زده به صورت عمیق.

این درخشان تاریکی است که یک پروژه از همدلی است. ما به معنای نگاه گر که کنار می گذارد انتهای مبارک در ایرلند و یا یک گی کلاهبردار در روسیه و یا یک پزشک معتاد در خیابان های لوس آنجلس و احساس آنها را درک می کنیم. ما برای دیدن آنها را به عنوان انسان. اگر این همه برای تلفن های موبایل کمی مانند “انسان از نیویورک”—هنگامی که یک وبلاگ بعد یک کتاب در حال حاضر یک آمورف بدن از محتوا توسط عکاس براندون استانتون که هیچ اسم مناسب به نظر می رسد—آن را باید. این تقریبا همان تلاش: به ما نشان می دهد که افراد دیگر وجود داشته باشد.

هر دو استانتون و Sharlet مدیون بدهی به آگوست ساندر آلمانی عکاس که از عهده وابسته به دان کیشوت تلاش مردم قرن بیستم یک فروشگاه از همه انواع انسان از زمان خود. اما در جایی که ساندر شامل یک نقاشی از چهره خود و ارائه خود را در جای پای برابری با دیگران Sharlet و استانتون امتیاز هر دو چشم و من: نه می بیند و خود را به عنوان یکی از همگروهی بزرگتر اما کاهش لنز که از طریق آن دیگران مشاهده شده است.

این درخشان تاریکی به نظر می رسد مثل یک دختر خوب و ایمان و تلاش است. Sharlet وضعیتی وخیم از بحران می یابد و مرهم در بشریت است. او می گوید از دیدار یک معتاد زمانی که او یک خبرنگار جوان در سن دیگو. Sharlet درایوهای مرد به بیمارستان برای دیدن یک بد زخم او شده است غفلت Bad Company در رادیو. “سال ها بعد زمانی که من بازگشت به سن دیگو من نگاه کرد اما من هرگز او را پیدا کنید. به همین دلیل است که من فکر می کنم من نمی تونم که لعنتی آهنگ خارج از ذهن من است.” وجود دارد هیچ دلیلی برای باور این مانور. Sharlet کوچکتر خود بود تحت تاثیر این شانس برخورد با مردی که اعتیاد و فقر در غیر این صورت باید رندر او نامرئی است.

اما تبدیل به یک فرد به یک حکایت واقعا راه از دیدن آنها ؟ طولانی ترین روایت در کتاب اختصاص به Charly Keunang یک کامرونی زندگی در خیابان های لس آنجلس که در آن پلیس و کشته شدن او را بدون هیچ دلیل خاصی در 2015. این وحشتناک است و شاید این تنها انسان را به احساس بیشتر نقل مکان کرد و با آن زمانی که شما می بینید تصاویری از Keunang به عنوان یک کودک و یا خواندن Sharlet را بازسازی از سفر به ایالات متحده است.

یک دلیل وجود دارد عکس های خانوادگی گردش زمانی که ما در حال عزاداری کشته شدگان توسط پلیس خشونت; برعکس وجود دارد را یک دلیل عکس لیوان های سطح به کاری همدردی با قاتلان. تصاویر قدرتمند هستند و دستکاری. Sharlet این را درک می کند. هنگامی که او را پر می کند در زمینه آزار و اذیت افراد همجنسگرا در روسیه گرفتاری های فقیر معتادان در L. A., غمگین واقعیت است که شکل زندگی اغلب به عنوان رد حاشیه—شما نمی تواند کمک کند اما توان لمس کرد. اما سرعت Fetty Wap: دیدن کسی که در Instagram نمی کند و در واقع آنها را از طریق مسنجر خود را دوست.

در این درخشان تاریکی Sharlet نمی آرزوی آگوست ساندر—برای ایجاد یک فروشگاه یا گونهشناسی. او می خواهد به ما بدهد این افراد داستان است. Sharlet پروژه—به ما یادآوری از همه اساسی بشریت است—شاید وظیفه همه هنر. اما هیچ زندگی می توان به کاهش یک عنوان در Instagram و Sharlet تلاش به جای اینکه شجاع شروع به احساس ساده انگارانه است. بدتر از آن احساس solipsistic. تصاویر لحظات در زمان بله—Barthes را “ساعت از دیدن”—اما این لحظات در حال تعریف شده توسط عکاس و نه موضوع. او چیزی است که باعث می شود آنها مهم نیست.

آیا این تصاویر افتخار یا غلط? آیا آنها یاد به عنوان پورنوگرافی یا valorize به عنوان تبلیغات? آیا آنها انجام رساندن چیزی به عنوان هنر یا ترک که در گذشته به عنوان روزنامه نگاری? هر خواننده باید پاسخ خود را. این درخشان تاریکی به یاد من بیشتر از هر چیزی از قسمت های سیمپسون ها که در آن بارت میزبان پخش اخبار برای کودکان, ارائه, انسان, بهره, بخش که تبدیل به یک ضربه بزرگ. خود را به عنوان co-لنگر لیزا می گوید: “پسر است که ساختگی schmaltz شما مطمئن شوید که چیزهای قدرتمند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>