جف بزوس اهدا خواهد شد 10 میلیارد دلار برای مقابله با تغییر آب و هوا است اما منتقدان می خواهید تغییر در آمازون

جف بزوس در زمان خود شخصی Instagram account روز دوشنبه اعلام راه اندازی بزوس زمین صندوق $10 میلیارد ابتکار جهانی برای انجام وجودی خطر تغییر آب و هوا.

مدیر عامل و موسس آمازون—که در حال حاضر برآورد ارزش خالص $129.9 میلیارد—حمایت نزدیک به 8 درصد که ارزش خالص برای مقابله با تغییر آب و هوا از طریق یک سری از کمک های مالی او صادر خواهد شد در این تابستان به صندوق نامعلومی دانشمندان و فعالان و سازمان های غیر دولتی.

در مختصر و رسمی بیانیه Instagram (یش با کلی تصویر از زمین) بزوس نوشت: “تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید برای سیاره ما است. من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا بر روی این سیاره همه ما است.”

مدیر عامل اشتغال ذهنی با زمین در مقابل این سطح از منافع خود او در آمازون به سود دهی—شده است به یک موضوع داغ در میان فعالان محیط زیست و حتی خود کارکنان 4,500 از آنها منتشر شده یک قطعه آوریل گذشته خواستار بزوس برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی در این شرکت است.

در نامه سرگشاده کارکنان خواستار توقف به AWS برای نفت و گاز ابتکار که باعث افزایش سوخت های فسیلی صنعت با ارائه پیشرفته محاسبات فن آوری های پس از آن می تواند استخراج بیشتر نفت موثر تر است. آنها همچنین خواستار توقف کمکهای مالی به 68 آب و هوا-انکار و ضد آب و اعضای کنگره در میان دیگر درخواست.

با توجه به واشنگتن پست—که متعلق به بزوس—بسیاری از کسانی که کارمند بودند ظاهرا هجوم شرکت ارتباطات سیاست و خطر اخراج برای صحبت کردن.

اخیرا بزوس بود زیر آتش از منتقدان برای بودن “خست” زمانی که او تنها اهدا $690,000 به استرالیا آتش سوزی امداد در ماه ژانویه است.

تامارا Toles O’Laughlin آمریکای شمالی مدیر 350.org یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به تلاش های پایداری (در درجه اول محو صنعت سوخت فسیلی برای بیشتر سازگار با محیط زیست و پاک و تجدید پذیر راه حل های انرژی) گفت Adweek که 350.org متعجب شد بزوس زمین صندوق اطلاعیه با توجه به آمازون اجرایی غفلت از خود شرکت آسیب به محیط زیست است.

در سال 2018 آمازون فاش کرد که مجموع آن کربن بود 44.4 میلیون متریک تن ساخت تجارت الکترونیک ماموت یکی از بدترین آلوده در ایالات متحده است. این شرکت است که اغلب مورد انتقاد کنندگان برای تمایل خود را به بیش از بسته بندی و تولید بیشتر زباله.

“350.org می ایستد در همبستگی با صدها نفر از کارگران شده اند که برگزاری آمازون پاسخگو و مدلسازی فقط انتقال رهبری کارگران است. ما انتظار بزوس زمین صندوق به جشن تلاش این کارگران و توانمند سازی آنها را به ادامه فشار برای بالاتر آب و هوا استاندارد در این شرکت گفت:” O’Laughlin.

قبل ملل متحد اقدام آب و هوا در اجلاس سران در نیویورک در ماه سپتامبر آمازون صادر آب و هوا تعهد برای رسیدن به 100% صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 و تبدیل به کربن خنثی توسط 2040 از طریق تلاش های انرژی تجدید پذیر. آمازون همچنین دستور داد تا 100000 برقی وانت از Rivian با برنامه ای به کسانی که وانت در جاده ها به عنوان اوایل به عنوان 2022.

“ما احترام این سرمایه گذاری به عنوان اولین گام در مسیر درست جایی که در آن وعده منابع به سمت مردم گرا ترمیمی راه حل به جای غلط آنهایی که باد آمازون خط پایین” O’Laughlin گفت.

الیزابت جردیم ارشد شرکت های بزرگ فعال در حوزه صلح سبز آمریکا گفت که در حالی که بزوس صندوق زمین است “خوش آمدید به رسمیت شناختن تهدید جدی از تغییر آب و هوا” بین المللی زیست محیطی غیر انتفاعی است “نگرانی عمده” بر اساس آمازون محیط زیست ضبط آهنگ است.

“$10 میلیارد دلار است که در واقع یک مقدار زیادی اما نه هر دو و یا آمازون نیاز به از بین بردن خود کربن در حالی که به سرعت در حال سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر راه حل های” جردیم گفت.

Greenpeace USA زمان به توییتر به طور علنی از سوالات مطرح در مورد صندوق کارگردانی در آمازون پس از اعلام این خبر دیروز منتشر شد:

یک فرد درگیر با بزوس زمین صندوق گفت: در آستانه که پولی تمرکز خواهد بود به طور کامل در موسسات خیریه و نه در بخش خصوصی سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>