جف بزوس می گوید کارکنان—و جهان—او را کاملا متمرکز بر COVID-19

روز شنبه مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ارسال نامه ای به کارکنان تماس با بیماری همه گیر کوروناویروس “یک زمان استرس و عدم اطمینان” اما با اشاره به آمازون تلاش برای آوردن مواد غذایی و لوازم به مصرف کنندگان با محدود گزینه های خرید شده است هرگز بیشتر مهم است.

در این پست بزوس گفت که آمازون در پاسخ به آنها با تغییرات در تدارکات و حمل و نقل و عرضه زنجیره ای خرید و شخص ثالث فروشنده فرآیندهای به “اولویت بندی زیر ارائه اقلام ضروری مانند خانواده محصولات اساسی عفونی فرمول نوزاد و لوازم پزشکی.”

او همچنین سازگاری برای انبار کارگران که از خانه کار می کند از جمله “افزایش فرکانس و شدت تمیز کردن [و] تنظیم شیوه های ما در تحقق مراکز برای اطمینان توصیه می شود اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

آمازون کارکنان باید شکایت این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها. Adweek صحبت به یک کارگر انبار که گفت: به عنوان مثال شرکت توصیه می شود چه نوع ماسک باید آنها را می پوشند اما نمی شد ارائه آن ماسک.

در بزوس’ نامه گفت: شرکت آمازون “قرار داده شده و سفارشات خرید برای میلیون ها نفر از ماسک صورت ما می خواهیم را به ما کارکنان و پیمانکاران که از خانه کار می کند.” با این حال تعداد کمی از کسانی که سفارشات پر شده اند به تاریخ به دلیل “ماسک باقی می ماند در تامین کوتاه مدت در سطح جهان هستند و در این نقطه در حال کارگردانی شده توسط دولت به بالاترین نیاز به امکانات مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها.”

در ضمن شرکت هایی مانند کارگر و ایمنی و بهداشت مراقبت از کنگلومرا 3M اعلام کرد آن است که دو برابر شدن تولید N95 ماسک برای نزدیک به 100 میلیون دلار در هر ماه و در یک نشست خبری در روز پنج شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: پوشاک نام تجاری HanesBrands است “مقاوم سازی آن قابلیت تولید در بخش های زیادی از گیاهان خود را برای تولید ماسک.”

زمانی که آمازون به نوبه خود برای ماسک می آید بزوس گفت: “اولویت اول ما خواهد بود گرفتن آنها در دست ما کارکنان و شرکای کاری [در] محصولات ضروری به مردم است.”

به طور کلی بزوس هشدار داد که او انتظار دارد که “همه چیز بدتر قبل از آنها بهتر است” و دوباره با اشاره به این پلت فرم را به قصد استخدام 100,000 کارگران موقت که گذاشته شده. این زیر یک سابقه تاسیس در چین با سیستم عامل تجارت الکترونیک راهنمایی و JD.com که همچنین استخدام کارکنان موقت در لجستیک به عنوان سفارشات رسید.

بزوس در زمان حاضر به بیان قدردانی خود را به کارکنان اشاره به ستایش از امثال و حتی تهمت که تا به حال سهم خود را از beefs با بزوس در طول سال.

و مدیر عامل شرکت آمازون افزود: او در حال حاضر “به طور کامل متمرکز بر COVID-19 و چگونه آمازون می توانید بهترین بازی خود در نقش” اشاره کرد: “ما متوقف نخواهد شد به دنبال فرصت های جدید برای کمک به.”

“ما در حال ملاقات هر روز در حال کار برای شناسایی راه های اضافی برای بهبود این اقدامات” او گفت:. “من می دانم که ما در حال رفتن را از طریق این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de