جف بزوس’ 2019 نامه به آمازون سهامداران است نور را در بینش

بینش کلیدی:

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس’ 2019 نامه ای به سهامداران این است که از امروز اما آن را ارائه نمی دهد بینش بسیار به این شرکت که بازی یک نقش محوری در مصرف کنندگان دسترسی به کالاهای ضروری در پی جهانی همه گیر.

بیش از نیمی از بزوس’ 2019 نامه است (طبعا) متمرکز بر coronavirus اما بیشتر از آن است که فقط تکرار صحبت نقاط آمازون منتشر شده روزانه در آن COVID-19 وبلاگ به جای ارائه هر گونه اطلاعات جدید از دیدگاه خود به عنوان مدیر اجرایی یک پلت فرم است که کنترل نزدیک به نیمی از ایالات متحده تجارت الکترونیک.

بزوس’ coronavirus حلقه برجسته شامل:

وجود دارد مقدار زیادی از شعار.

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از…

بزوس تصریح کرد: پیام در مورد استخدام های جدید از آوریل 16, وبلاگ, پست, اما همچنین نام دو کارگران موقت: فرودگاه نیوآرک مکانیک جو دافی که در حال حاضر آمازون عملیات تحلیلگر و دالاس پیش دبستانی, معلم, داربی گریفین که کمک می کند تا مدیریت جدید آمازون موجودی.

او نیز تکرار شده است که به افزایش دستمزد و هزینه خواهد شد این شرکت بیش از 500 میلیون دلار است که ما شنیده اوایل این هفته. اما این بار بزوس افزود: “در حالی که ما می دانیم این است که گران اعتقاد ما آن را درست انجام تحت شرایطی.”

بزوس, اما, آدرس نیست کارمند نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت و یا تصمیم دادگاه به آمازون انبارها در فرانسه تا زمانی که شرکت reassesses کارگر خطر است.

به جای بزوس صرف دو پاراگراف در یک کارمند جدید تست ابتکار که برداشته شد تقریبا کلمه به کلمه از یک مارس 9 پست:

“یک تیم از Amazonians—از تحقیقات دانشمندان و مدیران برنامه به تهیه متخصصان و مهندسان نرم افزار—نقل مکان کرد و از خود روز عادی مشاغل بر روی یک تیم اختصاص داده شده به کار بر روی این طرح. ما شروع نصب و راه اندازی تجهیزات ما نیاز به ساخت اولین آزمایشگاه و امید به شروع آزمایش تعداد کمی از ما در خط مقدم کارکنان به زودی.”

ما زبان های مشابه زمانی که بزوس ذکر شده سازمان جهانی بهداشت با استفاده از Amazon Web Services یادآوری سهامداران که AWS ساخت یک به اصطلاح “data lake” در دسترس عموم است.

بزوس همچنین با اشاره به راه اندازی AWS تشخیصی طرح توسعه یک برنامه برای حمایت از مشتریان در کار تشخیص عیب برای COVID-19 و با اقتباس از یک مارس 20 پست که در مورد شرکت 20 میلیون دلار سرمایه گذاری برای “سرعت بخشیدن تشخیصی تحقیقات … و توسعه” به سرعت تشخیص COVID-19 و “آینده برای کاهش شیوع بیماری های عفونی.”

او تاکید کرد که آمازون “اقدام به شدت برای محافظت از مشتریان از بازیگران بد به دنبال بهره برداری از بحران” اما اعداد با او به اشتراک گذاشته نمی استادانه درست شده فراتر از آنچه که ما در حال حاضر می دانیم.

در مارس 23, آمازون, در گفت و گو حذف “بیش از یک و نیم میلیون” ارائه می دهد و به حالت تعلیق بیش از 3,900 فروشنده حساب در آمریکا در نامه خود بزوس گیر با “بیش از نیم میلیون نفر ارائه می دهد” شکل اما گفت که آمازون به حالت تعلیق در بیش از 6000 فروشنده حساب در سطح جهان پس هیچ سیب به سیب مقایسه. (او همچنین گفت آمازون تبدیل شده است بیش از اطلاعات در مورد فروشندگان به 42 دولت به طور کلی وکیل.)

چه به نظر می رسد جدید است بزوس’ نامه ای است که غول تجارت الکترونیک اتحاد پیوست New York شهرستان COVID-19 پاسخ سریع ائتلاف به توسعه تکنولوژی صوتی برای کمک به در معرض خطر و افراد مسن نیویورک دریافت اطلاعات “در مورد پزشکی و دیگر نیازهای مهم.” (آمازون شده است هل دادن الکسا نقش در این بیماری همه گیر از مارس 25 از جمله کل پست وبلاگ و جزئیات چگونه دستیار صوتی می تواند کمک به کاربران بخوبی مطلع متصل و سرگرم.)

در خبری دیگر…

بزوس نیز در زمان برخی از زمان به مشتری جلب آمازون آب و هوا تعهد که او تصریح کرد “مرتکب آمازون برای دیدار با اهداف از توافق پاریس 10 سال اولیه و خالص کربن صفر توسط 2040.” بزوس گفت که آمازون اعلام خواهد شد جدید امضا به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>