JCPenney باعث می شود پرداخت بهره آن را به عنوان وزن گزینه های

مشکل فروشگاه زنجیره ای JCPenney ساخته شده پرداخت بهره در حدود 17 میلیون دلار در مدت آن وام بود که با توجه به عقب در مارس 7, شرکت گفت: در پرونده امروز.

با توجه به خرده فروش آن را تا به حال پنج روز مهلت برای پرداخت قبل از آن در نظر گرفته شد به طور پیش فرض. مهلت مجاز JCPenney به بررسی آنچه در آن به عنوان استراتژیک جایگزین.

JCPenney گفت که در حالی که هیچ یک از این گزینه ها اجرا شده اند آنها باقی می ماند در دست بررسی است. شرکت نداد در برنامه های خود را برای رفتن به جلو و کاهش یافته است به می گویند به طور خاص چه کسانی گزینه های استراتژیک در این نقطه است.

فروشگاه های زنجیره ای نیز مدیون 12 میلیون دلار پرداخت بهره اوراق قرضه در آن بود که با توجه مارس 15; 30 روز مهلت برای بدهی که امروز منقضی می شود. تحلیلگران هنوز در انتظار برای دیدن اگر JCPenney باعث می شود که پرداخت و همچنین با توجه به اریک روزنتال یک مدیر ارشد در آژانس رتبه بندی اعتباری فیچ.

خرده فروش به طور گسترده ای گزارش شده به نزدیک شدن به تشکیل پرونده ورشکستگی هر چند همچنین این احتمال وجود دارد که آن را بازسازى در خارج از دادگاه. اگر آن را ندارد, تا پایان, پر, آن را دنبال J. Crew و Neiman مارکوس به عنوان آخرین قربانی این بیماری همه گیر.

مانند بسیاری از خرده فروشان JCPenney در حال سوختن است از طریق پول نقد با توجه به دولت موظف به تعطیلی غیر ضروری از کسب و کار در سراسر ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19. این شهر همچنین دارای برخی از 4 میلیارد دلار در بدهی های بلند مدت به عنوان Nov. 2.

JCPenney نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آژانس رتبه بندی اعتباری S&P در حال حاضر در نظر گرفته JCPenney به طور پیش فرض با توجه به از دست رفته پرداخت بهره به عنوان از آوریل 16. خرده فروش ثابت شد به عنوان یک احتمال به طور پیش فرض و نیاز به یک تجدید ساختار عمده آژانس های رتبه بندی اعتباری.

همانطور که قبلا اشاره شد این شرکت پیوست و توسط یک تعداد انگشت شماری از خرده فروشان در نظر گرفته می شود در خطر کوتاه مدت به طور پیش فرض از جمله مکمل های تغذیه ای و زنجیره ای GNC, آلات موسیقی, خرده فروش, گیتار, مرکز, مواد غذایی, بنر, تازه, بازار پوشاک خرده فروش Ascena خرده فروشی گروه, پارچه, اذوقه رسان JoAnn فروشگاه و فروشگاه اپراتور Belk.

بازگشت در اواخر فوریه در فروشگاه های زنجیره ای خود را از دست داد سوم رئیس مشتری افسر در یک دوره پنج ساله به عهد خود در تلاش برای حفظ ثبات در مدیریت کلید موقعیت.

JCPenney که دارای علامت های تجاری برچسب خصوصی مانند لیز کلیبورن و سنت جان خلیج عمل حدود 850 فروشگاه ها در ایالات متحده و پورتوریکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net