JCPenney فایل برای فصل 11 به عنوان بخشی از برنامه ریزی برای کاهش بدهی

کلید بینش:

  • کاهش طبقه متوسط و رقابت از ارزان فروشان آنلاین و نه به ذکر است تعدادی از اشتباه منجر به تغییر ساختار.

زنجیره ای خرده فروشی JCPenney برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در تگزاس در شب جمعه که تحت آن چندین میلیارد دلار از بدهی حذف خواهد شد از ترازنامه این شرکت اعلام کرد.

ورشکستگی بخشی از یک تغییر ساختار توافق با وام دهندگان برگزاری 70% شرکت خط اول بدهی این شرکت اعلام کرد.

آن است که فقط در آخرین در یک سری از خرده فروشی ورشکستگی در بخش با توجه به همه گیر زیر قابل توجه براده توسط پوشاک زنجیره J. Crew و لوکس خرده فروش Neiman Marcus.

JCPenney بود در میان مشکل ترین خرده فروشان رهبری به همه گیر شد و بازدید عمده آژانس های رتبه بندی اعتباری به عنوان یک احتمال از defaulting بدهی های آن است.

“تا زمانی که این بیماری همه گیر زده ما تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی بازسازی شرکت ما تحت برنامه ما برای تجدید استراتژی—و تلاش های ما در حال حاضر شروع به پرداخت” گفت: جیل زواتاو شرکت, مدیر عامل, در بیانیه ای.

“در حالی که ما مشغول به کار بود به صورت موازی بر روی گزینه برای تقویت ترازنامه و گسترش مالی ما باند فرودگاه بسته شدن فروشگاه های ما با توجه به همه گیر ضروری تر fulsome بررسی شامل از بین بردن بدهی های برجسته,” او گفت:.

روز جمعه JCPenney ساخته شده پرداخت بهره در حدود 17 میلیون دلار در وام خود را, اما 12 میلیون دلار اوراق قرضه که به نیمه شب باقی مانده است ،

در پشت سر هم با ورشکستگی این شرکت گفت: آن را کشف فرصت های اضافی مانند یک شخص ثالث فروش. خرده فروش دارای تعداد برچسب های خصوصی مارک های چنین به عنوان لیز کلیبورن و سنت جان بای که به طور بالقوه دارایی های با ارزش. آن را نیز کاهش ذخیره تعداد دفعات مشاهده شده هر چند که هنوز برای فاش کردن میزان آن بسته شدن.

JCPenney حدود 500 میلیون دلار پول نقد در دست از پر کردن آن گفت و دریافت تعهدات 900 میلیون دلار در بدهکار در اختیار داشتن (DIP) تامین مالی از آن موجود اول-رهن وام دهندگان که شامل $450 میلیون دلار از پول جدید است.

تامین مالی است که در انتظار تایید دادگاه است که انتظار می رود به ارائه این شرکت با پول کافی برای سرمایه گذاری عملیات و همچنین بازسازی.

فروشگاه دارای یک تاریخ طبقه می رود که برخی از 118 سال است. تاسیس شد و در سال 1902 توسط جیمز نقدی پنی در Kemmerer, وایومینگ, تحت, اصلی, بنر, قانون طلایی.

گسترش آن در سراسر غرب میانه تبدیل شد و این فروشگاه از انتخاب برای بسیاری از خانواده های طبقه متوسط.

برای تعدادی از دهه JCPenney خود را حفظ ربط فروش نام خانواده مانند شلوار جین لوی از طریق خود فروشگاه و کاتالوگ. کاهش طبقه متوسط اما و ظهور هر دو آنلاین و ارزان فروشان از خارج به T. J. Maxx آن را دشوار برای خرده فروش را به ایستادگی کردن به عنوان خریداران یا به دنبال راحتی ارزش و یا شکار گنج مقصد دیگر ارائه شده است.

آن را به هیچ وجه پایان برای JCPenney, اما آن احیای حتی با بدهی کاهش می یابد نامشخص است.

سابق اپل خرده فروشی سر ران جانسون که با توجه به اعتبار برای موفقیت الکترونیکی مصرفی غول فروشگاه های آورده شده در هیئت مدیره به عنوان مدیر عامل در سال 2011 توسط فعال سهامداران لایحه Ackman به نوبه خود کسب و کار در اطراف است.

او کشت و زرع صدها میلیون نفر به قبل.

اما از بین بردن محبوب خصوصی برچسب مارک های چنین به عنوان سنت جان بای بیگانه مشتریان موجود, در حالی که عدم جذب کافی مشتریان جدید با مقدمه ای از hipper برچسب مانند جو تازه اثبات یک قدم اشتباه پر هزینه.

و پس از آن وجود دارد افتضاح بیش از مارتا استوارت زندگی یکی دیگر از نام تجاری جانسون در آورده. آن منجر به طرح دعوی در دادگاه از رقیب میسی که در حال حاضر جوهر منحصر به فرد کالا توافق با برچسب. میسی شکایت کرد JCPenney برای متخلف در این معامله هر دو طرف به پایان رسید تا اقامت در خارج از دادگاه.

نیز وجود دارد سردرگمی بیش از این شرکت rebranding تلاش با سه آرم های مختلف تحت سه حالت مختلف اجرائی در بسیاری از سال است. در سال 2010 آن را به یک میدان مارون با نام املای سفید که پس از آن بدل به یک جعبه قرمز با حروف JCP کمی از مرکز در سال 2011 و پس از آن در نهایت در سال 2012 یک مربع مشخص شده با رنگ قرمز با JCP ما تبدیل شدن به آشنا با یک جعبه آبی رنگ در گوشه بالا.

مقدار بدهی در JCPenney ترازنامه است که در نتیجه نه تنها تلاش برای به روز کردن این فروشگاه های زنجیره ای و, تصویر بلکه همچنین آن را با ارائه بسیار مورد نیاز سرمایه در پی این حادثه ناگوار به منظور حفظ زنجیره شناور.

امروز, JCPenney برخی از 850 مکان در ایالات متحده و پورتوریکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im