Janelle Monáe روایت نیویورک تایمز آگهی برای 1619 پروژه

بازیگر, خواننده و تهیه کننده Janelle Monáe می توانید اضافه کردن یک جایزه به او زیستی: برای اولین بار افراد مشهور به نظر می رسد در تبلیغات برای نیویورک تایمز.

30 ثانیه تجاری از ناشر اجرا خواهد شد در طول مراسم اهدای جوایز اسکار یکشنبه شب مارک بار’ بازگشت به برجسته فضای تبلیغاتی. این دومین بار است که مقاله را با یک آگهی در کشور دوم پربیننده ترین برنامه سال پس از خرید یک آگهی اسلات در طول سال 2017 اسکار زمانی که آن را منتشر کرد “این حقیقت سخت است” مبارزات انتخاباتی.

زمان بازگشت به اسکار در پایان هفت روز اخبار کشش که دیدم سرفصل در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایکل بلومبرگ گرفتن سوپر باول لکه های گیج کننده آیووا حزبی سنا acquiting مغلوب ساختن پیشی جستن و یک بحث دموکراتیک.

پرتاب در برای اندازه گیری خوبی دور دیگری از جامعه سوال که چقدر سفید اسکار نامزد می توانید دریافت کنید. این بار شاهد یک فرصت برای فشار روایت خود را از گزارش های تحقیقی در حالی که همچنین ترویج آن در سال newsroom-شبکه ابتکار.

“[اسکار] چنین گسترده پلت فرم برای داستان سرایی این امر منجر به آتش متفکر گفتگو در مورد فرهنگ ما در بزرگ گفت:” امی Weisenbach بار’ svp بازاریابی و استراتژی رسانه های. او افزود: “زمانی که من فکر می کنم در مورد 1619 پروژه و تاثیر آن را به حال مکالمه ملی به ویژه در مورد مسابقه من فکر می کنم اسکار ارائه یک زیبا پس زمینه برای که به زندگی می کنند.”

در سال 2017 اسکار آگهی برای اولین بار در یک سری از نام تجاری بازاریابی تبلیغات ناشر آیا با Droga5. به نام “حقیقت این است که ارزش آن” کار را به نمایش گذاشت که چگونه بار’ گزارش گیری انجام می شود و لکه های برنده جایزه بزرگ برای فیلم و صنعت در Cannes Lions در سال گذشته است.

دو پیوست برای آخرین آگهی در این کمپین که Weisenbach گفت: همچنین علائم مهم ترین تبلیغات پرداخت می شود تلاش ناشر ساخته شده به ترویج 1619 پروژه پس از اجرای آن در تابستان گذشته. او نشان می دهد نه آنچه که پرداخت هزینه های تلاش.

به عنوان مورد با همه تلاش های بازاریابی از بار در “حقیقت سخت است” کمپین مدیران امید به افزایش تعداد مشترکان توسط, نمایشگاه گزارش روند. این بار در حال حاضر دارای بیش از 5 میلیون اشتراک.

“ما می دانیم که اگر بیشتر از خوانندگان ما درک دقت و تاثیر آنها بیشتر احتمال دارد به عضویت” Weisenbach گفت. “تا زمانی که [اتاق های خبر] در ادامه به مقابله با جاه طلبانه داستان ما داستان های شگفت انگیز به برجسته. این 1619 پروژه چنین قدرتمند مثال از اینکه چگونه روزنامه نگاری می تواند تاثیر داشته باشد.”

روشن نیست که این آگهی را اجرا خواهد کرد در طول مراسم اسکار, اما تبلیغات را نیز به اجرا در سراسر رسانه های اجتماعی و چاپ.

بار منتشر شد و 1619 پروژه در ماه ژوئیه سال گذشته بررسی زمانی که به بردگی گرفته آفریقایی برای اولین بار آمد به مستعمرات 400 سال پیش و چه برده داری شکل گرفته جامعه آمریکا بوده است. پروژه نظارت بار در مجله قدیمی, هانا جونز آغاز شد و با تصاحب مجله نیویورک تایمز و یک بخش ویژه در چاپ نسخه ای از نیویورک تایمز.

ناشر پرداخت کرده بود وله زد که در اجتماعی به مدت یک ماه و نیم اما موفقیت این پروژه به سرعت طنین انداز آنلاین پس از آن منتشر شد. این بار چاپ شده و تقریبا از 250000 نسخه از این مجله که بسیاری از ناشر به صورت رایگان به مدارس و کتابخانه ها و پروژه جلب خطوط از افراد علاقه مند به گرفتن دست خود را بر روی تعدادی از نسخه های رایگان داده در آن دفتر نیویورک.

ناشر تمدید آن زندگی و تبدیل تحقیقات به مواد آموزشی با همکاری مرکز پولیتزر یک سری از کتاب ها در همکاری با یک جهان Penguin Random House خواهد شد و ایجاد یک رویداد زنده سری و کالا مجموعه با همکاری فرهنگ آفریقایی آمریکایی میراث صندوق اقدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>