Jägermeister مجازی خیریه صبحانه ارائه خواهد شد دم سرد کوکتل درس

بینش کلیدی:

  • مجازی صبحانه را جمع آوری کمک مالی برای سر و صدا یک ائتلاف از نیویورک صاحبان رستوران از نظر مالی حمایت از کارگران صنعت.
  • این رویداد بخشی از “مایستر جلسات” دو ماه Instagram زنده, سری, جمع آوری پول برای سازمان های مختلف.

آخر هفته لوکس گرفتن boozy صبحانه با دوستان ممکن است در مکث به دلیل COVID-19 اما Jägermeister می خواهد برای نشان دادن مصرف کنندگان آنها هنوز هم می تواند با آزمایش مجازی brunches در خانه. بیشتر به طور خاص با نام تجاری قصد دارد نشان دهد که چگونه آن شیرین بیان با طعم digestif مخلوط با دم سرد قهوه می تواند یک جدید صبحانه کوکتل اصلی برای پیوستن به امثال mimosas و خونین Marys.

Jägermeister را نشان می دهد طرفداران چگونه می دم سرد martinis و بیشتر در طول یک مجازی خیریه صبحانه در آوریل 19 در 1 p. m. ET. این برند با همکاری کوکتل متخصص و “نام تجاری مایستر” ویلی درخشش و جرمی Jacobowitz بنیانگذار مواد غذایی متمرکز پلت فرم اجتماعی صبحانه پسران به شرکت میزبان این رویداد در Instagram زندگی می کنند.

جریان در Jägermeister و صبحانه پسران حساب این رویداد جمع آوری کمک مالی برای تسکین فرصت ها برای همه رستوران ها (سر و صدا) ائتلافی از نیویورک صاحبان رستوران از نظر مالی حمایت از کارگران صنعت نهفته این بیماری همه گیر.

کریس Peddy, CMO از ماست Jägermeister آمریکا گفت: نام تجاری فرود بر روی ایده های مجازی صبحانه به عنوان یک راه برای مصرف کنندگان را با هم برای یک علت های خوب و برجسته چگونه Jägermeister دم سرد لیکور که راه اندازی در اواخر سال 2019 می تواند جفت خوبی با صبحانه کرایه.

“مانند هر نام تجاری دیگر در حال حاضر ما تا به حال به pivot فکر ما و برنامه ریزی ما برای تنظیم به دنیای جدید در اطراف ما” Peddy گفت. “موضوع از این رویداد کوکتل است که حس را برای صبحانه زمان موارد که ما می دانیم این است که یک مراسم برای بسیاری از مردم در روزهای شنبه و یکشنبه. همه چیز در مورد آوردن مردم با یکدیگر از طریق لنز Jägermeister و مواد غذایی است.”

در طول این رویداد درخشش ارائه خواهد شد آموزش چگونه به ایجاد کوکتل مانند یک دم سرد مارتینی. با نام تجاری سیاهی مارتینی به عنوان ترکیبی از قهوه حاوی آب نارگیل سرد دم کردن قهوه از انتخاب بوربن, شربت ساده, خامه, دارچین و دانه های قهوه اسپرسو.

به طور سنتی به عنوان یک کالج پارتی جزء اصلی Jägermeister تاکید مشخصات عطر و نوآورانه کوکتل دستور العمل برای چند سال گذشته. در سال 2017, نام تجاری, تصمیم گرفتند برای بیشتر پیچیده تر هویت با آن “بود که با خدا ممنوع مایستر” کمپین.

Jacobowitz ارائه خواهد شد بینندگان بهترین شیوه برای ساخت صبحانه در خانه و بحث خود را از غذاهای مورد علاقه مانند مرغ و وافل و آووکادو توست. شرکت میزبان نیز تعامل با بینندگان با پاسخ دادن به آنها غذا و نوشیدنی-سوالات مرتبط و از طریق سوالات چیزهای بی اهمیت ارائه شده بر روی صفحه نمایش. Peddy گفت: جریان گذشته حدود 40 دقیقه است.

Jägermeister قصد دارد به کمک کنید تا آنجا که $10,000 به سر و صدا در طول این رویداد. با نام تجاری اهدا خواهد شد پول برای هر فرد است که آهنگ در به عنوان به خوبی به عنوان هر زمان کسی پاسخ یک سوال چیزهای بی اهمیت به درستی. این نام تجاری را نیز دعوت کنندگان به کمک اگر آنها می توانند از طریق یک لینک در آن Instagram صفحه.

این صبحانه است بخشی از نام تجاری “مایستر جلسات” بزرگتر جمع آوری کمک های مالی ابتکار در پاسخ به COVID-19. هر پنج شنبه شب برای دو ماه آینده درخشش را با نام تجاری Instagram زندگی با یک هنرمند برای جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه است که هنرمند را انتخاب کنید. استعداد شامل مخلوط هنرمند رزمی غنی فرانکلین (co-میزبانی جریان امشب), Beastie Boys عضو مخلوط استاد مایک هنرمند خال کوبی, Nikko Hurtado و عکاس Attiba Jefferson. فرانکلین نیز همکاری با نام تجاری به طراحی Jägermeister کفش یک جفت از آن داده خواهد شد و در روز یکشنبه صبحانه.

Peddy گفت: نام تجاری خواسته هنرمندان این همکاری با گذشته Jägermeister مبارزات. در طول جریان هنرمندان را نشان می دهد خود را skillsets بحث در مورد زندگی در قرنطینه و ترویج موسسات خیریه از انتخاب. این نام تجاری برنامه برای کمک به $100,000 تا نه موسسات خیریه تا پایان سریال.

“ما در شبکه ما و کبوتر بازگشت به قدیمی” مایستر روابط. این یک راه خوب برای هنرمندان برای ارتباط با مخاطبان خود در طول قرنطینه” Peddy گفت:, و اضافه کرد که اهدای جنبه مصرف کنندگان شانس خود را برای “کمک به جوامع آنها متوجه آنها تکیه می کنند و گاهی اوقات برای اعطا شده است.”

Jägermeister را در خانه های اجتماعی و دیجیتال تیم در حال تولید هفتگی رویدادها در حالی که این برند با همکاری روابط عمومی سازمان MBooth به معاون کشیش بخش هنرمند همکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>