جک دورسی قرار می دهد $1 میلیارد دلار در جهت مبارزه با Covid-19

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی تزریق از 1 میلیارد دلار به مبارزه با Covid-19.

دورسی گفت: در یک سری از توییت در روز شنبه که بودجه خواهد آمد از سهام خود در شرکت دیگر او اجرا می شود, پرداخت پلت فرم مربع و اضافه کرد که این نشان دهنده حدود 28 درصد از ثروت خود را.

او گفت: این پول را روت از طریق شرکت با مسئولیت محدود شروع و تمام معاملات را ردیابی می شود در Google Docs گسترده به نفع شفافیت.

با توجه به دورسی هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس موجود است بودجه خواهد شد معطوف به سلامت آموزش و پرورش و اساسی جهانی درآمد.

او همچنین خطاب چندین واضح سوال در توییت خود.

دورسی گفت: او رفت LLC مسیر برای انعطاف پذیری و تمام نقل و انتقالات و فروش و کمک های مالی خواهد بود ساخته شده از طریق Google Docs صفحه گسترده اضافه کرد: “چرا این شفافیت ؟ این مهم است برای نشان دادن کار من به طوری که من و دیگران می توانند یاد بگیرند. من کشف کرده ام و تامین می شود (40 میلیون دلار) بسیاری از orgs با اثبات تاثیر و بهره وری در گذشته عمدتا به صورت ناشناس. رفتن به جلو تمام کمک های مالی عمومی خواهد بود.”

با توجه به دورسی او تصمیم به گرفتن پول از سهام خود را در میدان به سادگی از آنجا که او صاحب بیش از آن شرکت و او می خواهد به سرعت فروش خود را.

توضیح پست خود-Covid-19 برنامه ای برای او نوشت: “چرا UBI و دختران بهداشت و آموزش و پرورش ؟ من معتقدم که آنها نشان دهنده بهترین راه حل های دراز مدت به وجودی مشکلات جهان است. UBI یک ایده عالی است نیاز به آزمایش. Girls’ بهداشت و آموزش و پرورش بسیار مهم است به تعادل است.”

دورسی در نتیجه خود را tweetstorm با “چرا حالا ؟ این نیاز به طور فزاینده ای فوری و من می خواهم برای دیدن تاثیر در طول عمر من است. من امیدوارم که این الهام بخش دیگران برای انجام کاری مشابه است. زندگی خیلی کوتاه است پس بیایید همه چیز را ما می تواند امروز برای کمک به مردم در حال حاضر است.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>