J. Crew شکوه روز ممکن است کلیدی برای آن قیام

بینش کلیدی:

  • J. Crew گسترش جمع هسته آن محصول خارج از دید و مشتریان از دست رفته در این فرآیند است.
  • یک درب گردان از مدیران و قوی تر خریداری شده موفقیت تقریبا غیر ممکن است برای نام تجاری.

J. Crew همواره شناخته شده برای آن preppy حساسیت سوخت توسط مجموعه ای از قطعات کلاسیک مانند کابل-گره ژاکت و چین کوتاه مخلوط با یک trendier لمسی از جمله sequins کمان و چند ruffles. این هفته J. Crew شناخته شده است برای تبدیل شدن به اولین خرده فروش به فایل برای ورشکستگی در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

آن را نشان می دهد تا چه حد این نام تجاری کاهش یافته است. هنگامی که آن را ایده آل از یک مرکز خرید نام تجاری: حمل با کیفیت بالا و آیتم های مردم می خواست به خرید و مد شد به اندازه کافی برای جلب توجه bigwigs در این صنعت است.

در سال های اخیر هر چند خریداران باید در مورد شکایت با کیفیت, تخفیف فروش, بنابراین در همه جا حاضر است که مصرف کنندگان می دانم که هرگز به پرداخت قیمت کامل و سبک است که دیگر طنین انداز با مخاطبان خود.

یک عکس از یک J. Crew فروشگاه

“این در آمد و آن را فوق العاده داغ, با کیفیت عالی است که منفجر ذهن مشتریان” گفت: مد نویسنده کریستینا Binkley. “سپس می آید بزرگ گسترش و کیفیت قطره, قیمت قطره. نام تجاری واقعا هرگز سحر و جادو خود را دوباره پس از آن.”

ورشکستگی نیست پایان J. Crew داستان: پس از این نام تجاری است که برای پر کردن فصل 11 آن را بازسازی خواهد شد و نه انحلال. J. Crew اخیر ورشکستگی اخبار بیشتر از یک علامت از یک unmanageable بار بدهی و خطرات ناشی از خصوصی حقوق صاحبان سهام تامین می شود قوی تر خریداری از یک داستان از یک نام تجاری است که از دست گرفتن آن بر مصرف کننده خود را. نام تجاری را به روز های شکوه مسلما پشت, آن, اما آن را به اتاق را برای رستگاری: وفادار fanbase باقی می ماند—و اگر رسانه های اجتماعی است هیچ نشانه ای حتی بیشتر از مصرف کنندگان در حال انتظار در بال به بازگشت به زمانی که شرکت خود را می یابد, فوت فتیش دوباره بعد از سه سال یک چرخش اجرایی تیم و شاید با یک رویکرد تخصصی تر به کسب و کار خود را.

J. Crew همیشه یک جای راحت در خرده فروشی سلسله مراتب: زمانی که آن آغاز شده است آن اجناس بودند به اندازه کافی از ریخت و پاش که خرید آنها را احساس خاص اما مقرون به صرفه به اندازه کافی هنوز هم در دسترس خواهد بود به طور متوسط مصرف کننده آمریکا.

“آنها مانند مجلل نسخه از شکاف و downscale نسخه از رالف لورن گفت:” باب Phibbs مدیر عامل شرکت مستقر در نیویورک مشاوره خرده فروشی ،

یک تصویر از یک اخیر J. Crew فروشگاه

در ’80s در با نام تجاری به عنوان راه اندازی یک فروشگاه که رفتن به یکی از قدرتمند ترین ابزار های تصویر می کشد آنچه به نظر می رسد ایده آل preppy سبک زندگی. اولین فروشگاه خود را افتتاح در مرکز شهر منهتن در سال 1989. ’90s سخت تر بود—TPG سرمایه یک شرکت سهام خصوصی خریداری اکثریت سهام در سال 1997 در یک پیشنهاد برای افزایش کسب و کار.

همه چیز تغییر کرده در سال 2003 زمانی که خرده فروشی کهنه میکی درکسلر قبلا از ان تیلور و فاصله گرفت و به عنوان مدیر عامل. او به نیروهای با جینا لیون, vp از طراحی است که به نام تجاری را به رئیس جمهور و مدیر خلاق. دهه آینده خرده فروش را دیدم و فروش آن اوج. (که در بخشی به پس از آن-بانوی اول میشل اوباما که عینک J. Crew در موارد متعدد.)

توسط اواسط 2010s آن میزبان ارائه هر فصل در طول هفته مد نیویورک و لیون حال تبدیل شدن به یک نماد مد معروف برای او چاپ-مخلوط و میل برای پر است.

لیون خود زیبایی نشان داده شده مسیر J. Crew تا به حال صورت گرفته قطعا بیشتر مد بالا را از قطعات کلاسیک آن تا به حال ساخته شده است آن اختصاص داده شده fanbase در اطراف. یک مثال از این پدیده شد اولین از یک خط به نام “مجموعه” با آیتم های نزدیک به couture—و در قیمت بالاتر نقطه.

مدل در یک J. Crew در هفته مد ارائه شده در سال 2014
گتی ایماژ

در آن لحظه “دنیای مد شد و دست پایین در عشق با J. Crew” گفت: Binkley.

اما وجود یک نقص کشنده به J. Crew love affair با دنیای مد.

“هنگامی که شما در شماره نگاه کرد معلوم شد که آن را واقعا تنها مد [جهان],” اضافه شده Binkley. “آن را جذاب به محدود بخش از مد بسیار فکر مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de