J. Crew فایل برای ورشکستگی

کلید بینش:

  • J. Crew است که نه تنها به عنوان صفوف مضطرب خرده فروشان همچنان به رشد.

پوشاک خرده فروش J. Crew گروه شرکت مادر Chinos منابع برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از اوایل صبح امروز در ویرجینیا.

این شرکت گفت که به توافق با اکثر دارندگان آن وام و اوراق قرضه به عنوان به خوبی به عنوان آن سهام خصوصی حامیان TPG و لئونارد سبز برای تبادل $1.65 میلیارد دلار بدهی به حقوق صاحبان سهام.

این اولین خرده فروش با یک مقدار قابل توجهی از نهادی بدهی به فایل برای ورشکستگی در ایالات متحده از این بیماری همه گیر آغاز شد.

J. Crew بود که در بالا از آژانس های رتبه بندی اعتباری’ لیست سازمان دیده بان به عنوان این بیماری همه گیر آغاز شد. خرده فروش از preppy پوشاک به ویژه آسیب پذیر به دلیل آن را تلاش برای تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی به مارس IPO از آن به سرعت در حال رشد Madewell نام تجاری.

ورود Covid-19, اما, انداخت, آچار در برنامه های خود را. IPO در ابتدا به تعویق افتاد تا مارس و سپس لغو شد در دسترس نباشد.

به عنوان آژانس رتبه بندی اعتباری فیچ دیوید سیلورمن اشاره کرد در ماه مارس کشیدن IPO و refinancing شده اند دشوار است برای هر بازار بر اساس پوشاک خرده فروش.

“این توافق با وام دهندگان نشان دهنده یک نقطه عطف مهم در روند در حال انجام برای تبدیل کسب و کار ما با هدف از رانندگی طولانی مدت و پایدار رشد J. Crew و بیشتر افزایش Madewell رشد شتاب” گفت: Jan خواننده, J. Crew, مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای.

که قبلا مدیر عامل شرکت victoria’s Secret, خواننده, نام رئیس این شرکت در اواخر ماه ژانویه است.

“در طول این روند ما ادامه خواهد داد برای ارائه به مشتریان ما با استثنایی کالا و خدمات آنها از ما انتظار دارند و ما ادامه خواهد داد تا در تمام طول روز-به-روز عملیات البته تحت این فوق العاده Covid-19-مربوط به شرایط” او گفت:.

“همانطور که ما نگاه به بازگشایی فروشگاه ما به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است این جامع تجدید ساختار مالی باید ما را قادر می سازد کسب و کار و نام تجاری به رشد برای سال آمده است.”

J. Crew است که به وضوح نه تنها به عنوان صفوف مضطرب خرده فروشان همچنان به رشد. Neiman Marcus, JCPenney و Lord & Taylor گفته می شود وزن خود را در گزینه های مالی در میان همه گیر از جمله ورشکستگی.

بدون در نظر گرفتن, J. Crew باقی مانده است یک نام شناخته شده هر چند در نیاز به یک چرخش و Madewell های بالقوه و فرصت رشد. بازسازی با بسیاری از بدهی خارج از ترازنامه, باید کمک به تلاش ها برای احیای کسب و کار.

J. Crew در این اطلاعیه همچنین گفت که آن را امن تعهدات بدهکار در اختیار داشتن (DIP) تامین مالی از 400 میلیون دلار و متعهد خروج منابع مالی موجود دهندگان لنگرگاه سرمایه گروه GSO سرمایه همکاران و دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه در میان دیگران.

این شرکت گفت: تامین مالی در انتظار تایید دادگاه باید سرمایه کافی برای حمایت از عملیات خود را از طریق فرایند بازسازی.

سهام خصوصی شرکت TPG و لئونارد سبز در زمان J. Crew خصوصی در سال 2010 به 3 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im