واقعی نیست گینس آگهی. اما آن را کامل گینس آگهی

کلید بینش:

  • O’reilly اعتباری به تعویق افتاد, به عنوان پوستر مشغول به کار راه خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

ستایش برای گینس شد effusive و فراوان است. با نام تجاری ایجاد کرده بود, بی عیب و نقص, بازاریابی, حرکت با هدف نگه داشتن مردم قرنطینه در خانه و نه در خارج كردن از کروناویروس که باعث COVID-19.

فقط یک مشکل: نام تجاری تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

دیجیتال پوستر که ایجاد یک منفی-فضای رئوس مطالب از یک پاینت شیشه ای با شکوه آن را با یک نیمکت و قرار دادن عبارت “در خانه ماندن” در پایگاه بود تنظیمات ایجاد شلاق تا به سرعت توسط ایرلندی copywriter آزاد لوقا o’reilly. اما به اینترنت معتاد به انجام اعتبار او به راحتی کاهش یافته است به عنوان تصویر افزایش یافت و در سراسر توییتر و LinkedIn Reddit در روز دوشنبه.

“نظرات فقط خنده دار” o’reilly گفت Adweek از غرب چوب پنبه خانه که در آن او را پناه با پدر و مادر خود را. “بارهای از چیزهای مانند: ‘گینس را از آن دوباره! کارشناسی ارشد بازاریابی! گینس بزرگ است!'”

اما o’reilly گفت که او بیش از حد ناراحت به دیدن او ایجاد انفجار در سراسر اینترنت بدون اینکه مرتبط به خالق آن است.

“مادر من بود: ‘شما نیاز به دریافت اعتبار برای این!’ همانطور که من به او گفت: تا زمانی که این پیام بود تقویت شده با من خوشحال بود,” او گفت:. “آن را نمی توانید به من تا آنجا که من فکر کردم آن ممکن است. شاید من می دانستم که در قلب مردم پیدا کردن من آن را به هر حال.”

O’reilly تصویر ایجاد شده به عنوان بخشی از یک چالش در یک دقیقه, خلاصه یک انگلستان مبتنی بر پروژه خلاقانه دهید که زمان و مشتاق تبلیغات استعداد به “پاسخ با ایده های غریزی” به ایده هایی که اغلب اجتماعی-مسئولیت جنبه. این مختصری بود برای ایجاد میخانه پوستر که تا حدودی جالب اینجاست که دلسرد میخانه گردش.

پس از رفتن مستقل حدود دو سال پیش به تمرکز بر روی جنبه های دیگر از قبیل صدای بازیگری o’reilly گفت که او اغلب در بر داشت خود را کشیده به چالش خلاق از یک دقیقه دادخواستها.

“من شده است در حال حرکت به دور از تبلیغات و بیشتر به انجام اما من نگه گرفتن کشون به آن” او گفت:. “اگر هیچ خروجی خلاق, من شروع به رفتن به یک کمی دیوانه. به همین دلیل من دوست دارم یک دقیقه دادخواستها.”

در حالی که اکثر پاسخ به یک دقیقه خلاصه نشان می دهد پتانسیل خلاق اما طبعا نیمه پخته اعدام o’reilly را در اصل بی عیب و نقص. که به خصوص تعجب آور با توجه به این که او یک copywriter که دوستان اغلب برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در او به صورت “چگونه می گه من scamps هستند.” اگر چه o’reilly اعتباری به تعویق افتاد, یک بیت به عنوان پوستر مشغول به کار راه خود را از طریق رسانه های اجتماعی خود را ایده و سریع ساخت بودند قطعا گرفتن قدردانی به صورت غیابی.

TBWA\Swee\بعد نیویورک مدیر عامل راب شوارتز در توئیتر خود نوشت: “دیدم آن را در تغذیه و ترمیم آن ایمان من در تبلیغات است.”

در ارتباط با لیورپول آژانس دانه به شعبه نوشت: “آن را به سادگی یک ماده از زمان قبل از گینس آمد تا با چیزی خلاق آنها همیشه آمار نقطه!”

پس از یادگیری است که واقعا در پشت آن آژانس ویرایش پست خود را به اعتبار o’reilly و یک دقیقه دادخواستها.

برای o’reilly, یکی از مهمترین و فکری تعارف آمد از طریق پلت فرم پیام های واتساپ که در آن دوست او نوشت: “خوب انجام می شود شما ضرب و شتم سیستم!”

در طول روز به او فکر کردن در مورد چگونه است که در نظر گرفته شده ارزش در یک ایده خلاق است که می آید از یک منبع غیر منتظره.

“Coronavirus نمی مراقبت در مورد یک سیستم” او گفت:. “این تبلیغات از طریق یک سیستم است که برای کمک به جلوگیری از این. شاید این فقط یک تبلیغ از یک فرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im