این یک مولد offseason برای Raiders اما کار باقی مانده است

این اظهارات در ادامه به کار این گوشی در روز پنج شنبه به عنوان NFL free agency نقل مکان کرد و به بعد 4. اما با بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین انجام دیوانگی از چند روز گذشته به ترتیب به یک مقدار آرامتر سرعت.

اظهارات راضی نیست و مقدار زیادی از کار باقی مانده است به عنوان آنها سعی می کنند برای بازسازی خود به مشروع حذفی مدعی است. اما نیش آنها در زمان خارج از این روند دو روز رایگان آژانس بود و نه از دست کسی.

آنها به مجموعه ای خود را تا محتاطانه و نه از بی دقتی در موج دوم رایگان آژانس.

اگر هفته اول انجام هر چیزی در آن تنگ کردن فهرست در راه است که آدرس خود را در مناطق عمده ای از نیاز. به عنوان آنها را زیرچشمی نگاه کردن در پیش رو یکی از سوراخ خمیازه, که باقی می ماند این است که مواد منفجره بازیسازی گسترده گیرنده. آنها به نظر می رسید به سختی اب شلپ شلپ کردن در گیرنده گسترده بازار در باز کردن رایگان آژانس است که شاخص آنها احساس پیش نویس این عملکرد کافی است گزینه.

گروهی از گیرنده گسترده پیش نویس چشم انداز این سال در نظر گرفته شده است یکی از عمیق ترین و با استعداد ترین در سال است. مسلح با 12 و 19 میدارد در دور اول و پنج میدارد در میان 100 Raiders قرار دارد به شیر را به موقعیت که در راه بزرگ است.

در انتخاب شماره 12 آنها باید خود را انتخاب کنید از حداقل دو نفر از سه صفحه گسترده رسیور — جری Jeudy و هنری Ruggs آلاباما و اوکلاهما را به CeeDee بره. هر سه پروژه به تفاوت فوری سازان. و با توجه به این اظهارات انتظار می رود دسترسی به آنها آن کاهش نیاز به خرید بروید پایین گیرنده گسترده ای در طول راهرو رایگان آژانس.

که به آنها اجازه تمرکز روی دفاع بود که چاله ها در سراسر هیئت مدیره.

توسط تعمیرات اساسی خود را linebacking سپاه با اضافات از Cory Littleton بالا linebacker در دسترس رایگان آژانس و up-and-coming میانه linebacker نیک Kwiatkoski و در آوردن دو ثانویه استارت در cornerback الی اپل و ایمنی جف هیت اظهارات اضافه جوانان و تولید به موقعیت های است که اجازه دهید آنها را در فصل گذشته.

آنها همچنین با یک داخلی تصویب حمله کننده در Maliek کالینز است که انتظار می رود به فشار برای شروع کار. و در کارل Nassib, آنها اضافه شده یک ذخیره پایان دفاعی آنها می توانید به چرخش بدون فدا کردن تولید.

پلاگین در استارت قابلیت های هیت و اپل نمی منصرف کردن مهاجمان از تعمق به cornerback و ایمنی در پیش نویس اما قطعا آنها خرید زمان برای آنها را به آدرس هر دو موقعیت های استرس رایگان.

اپل و هیت حضور همچنین اجازه می دهد تا هر گونه احتمالی پیش نویس میدارد در آن موقعیت به همراه آورده به آرامی. در انتخاب شماره 19 این اظهارات می تواند به دنبال در cornerback چشم انداز چنین فلوریدا C. J. Henderson, LSU را Kristian Fulton و آلاباما Trevon Diggs, همراه با, آلاباما, ایمنی خاویر میشن.

لیتلتون و Kwiatkoski بزرگ هستند-زمان ارتقاء در linebacker اما اظهارات نیاز به آمده تا با یک استارت. اظهارات فعال بودند با linebackers در سراغ ترکیب ملاقات با LSU پاتریک ملکه و اوکلاهما را Kenneth موری. هر دو انتظار می رود که یک روز شروع و هر دو پیش بینی می شود در دسترس زمانی که این اظهارات را انتخاب کنید در 19. ویسکانسین زاک Baun نیز یک بازیکن به نگه داشتن چشم در.

در امضای سابق Tennessee Titans کارفرمایی مارکوس Mariota این اظهارات به نظر می رسید به سیگنال آنها یک سطح راحتی در حرکت رو به جلو با درک Carr در سال آینده. اعتقاد خود در مورد او سوال با توجه به بی میلی با سر مربی جان weather underground و مدیر کل مایک Mayock به او بدهد عمومی کامل رای اعتماد این offseason. اما محرومیت یک حرکت بزرگ را در تام بردی وجود دارد گزینه های واقعی در بازار آزاد به اندازه کافی قانع کننده برای حرکت از Carr.

ممکن است این اظهارات را با استفاده از یکی از خود دور میدارد در آینده جایگزین — یوتا دولت اردن عشق خواهد بود که به احتمال زیاد نامزد — اما منافع خود را در اوکلاهما را Jalen لطمه می زند و باعث می شود یک دوم-بعد شیرجه رفتن به کارفرمایی بسیار بیشتر احتمال دارد.

اظهارات سه سوم دور میدارد — یک دور که در آن لطمه می زند و اغلب پیش بینی می شود پیش نویس — اما سهام خود را رز در را سراغ ترکیب. بنابراین یک سناریو است که در آن حرکت آنها به دور دوم نیست از این سوال.

کار خود را انجام می شود در عین حال این offseason. اما به عنوان موج دیگری از رایگان آژانس و آینده پیش نویس اشاره به اظهارات عامل بیش از یک منطقه از قدرت از ضعف است.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im