این استرالیا را تبدیل به پس از Facebook برای کمبریج Analytica رسوایی

استرالیا کمیساریای اطلاعات در زمینه کت و شلوار در برابر Facebook در این کشور را به دادگاه فدرال ادعا که شبکه های اجتماعی را کمبریج Analytica رسوایی فرار گرفتار قوانین حفظ حریم خصوصی.

دفتر استرالیا اطلاعات کمیسر ادعا در آن کت و شلوار است که از آوریل 2014 مارس 2015, اطلاعات شخصی از استرالیا Facebook کاربران فاش شد به این است که زندگی دیجیتال خود را نرم افزار به دلایل دیگر از چرا جمع آوری شد و اضافه کرد که بسیاری از کسانی که کاربران نصب نشد برنامه خود را با اطلاعات خود را به جای آن افشا می شود از طریق دوستان با استفاده از این برنامه است.

این OAIC گفت: در انتشار آن “ما ادعا می کنند که این اقدامات در سمت چپ اطلاعات شخصی در اطراف 311,127 استرالیا Facebook کاربران در معرض فروش می رسد و مورد استفاده برای مقاصد سیاسی از جمله پروفایل, خوب, خارج از انتظارات کاربران.”

از دست دادن این کت و شلوار می تواند ثابت کند بسیار پر هزینه به Facebook, as, استرالیا حریم خصوصی سال 1988 قانون اجازه می دهد تا برای مجازات مدنی تا 1.7 میلیون دلار استرالیا ($1.12 میلیون دلار) به ازای هر تخلف و استفاده از آن به OAIC را رقم 311,074 محلی Facebook کاربران را از حدود 529 میلیارد دلار استرالیا (تقریبا 350 $میلیارد دلار).

یک Facebook سخنگو گفت: در یک ایمیل “ما فعالانه با OAIC بیش از دو سال گذشته به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. ما تغییرات عمده ای برای سیستم عامل های ما در مشورت با تنظیم کننده های بین المللی برای محدود کردن اطلاعات در دسترس برای توسعه دهندگان نرم افزار پیاده سازی جدید حکومت پروتکل ها و ساخت صنعت پیشرو کنترل برای کمک به مردم محافظت و مدیریت داده های خود را. ما قادر به اظهار نظر بیشتر به عنوان این است در حال حاضر قبل از دادگاه فدرال.”

این شبکه اجتماعی همچنین با اشاره به این که انگلستان کمیساریای اطلاعات دفتر نیست کشف شواهد در بررسی آن است که کمبریج Analytica دریافت اطلاعات از Facebook کاربران خارج از ایالات متحده

استرالیا اطلاعات کمیسر و کمیسر حریم خصوصی Angelene Falk گفت: در OAIC انتشار “همه نهادهای فعال در استرالیا باید شفاف و پاسخگو در راه رسیدگی به اطلاعات شخصی مطابق با تعهدات خود تحت حریم استرالیا قانون است. از نظر ما طراحی Facebook پلت فرم بدان معنی است که کاربران قادر به ورزش مناسب انتخاب و کنترل در مورد چگونه اطلاعات شخصی خود را فاش شد. Facebook تنظیمات پیش فرض تسهیل افشای اطلاعات شخصی از جمله اطلاعات حساس در هزینه حفظ حریم خصوصی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im