آن را ‘زمان’ لاس وگاس قمار بازگشایی توریست می گوید

داگ Bennight از سن آنتونیو تگزاس

Bennight که معمولا باعث می شود سفر به لاس وگاس سه یا چهار بار در سال است که به دنبال به جلو به برنامه ریزی یک سفر ماه اوت. او تا به حال شده است برای رفتن در اوایل این سال, اما تا به حال به تعویق انداختن به دلیل بیماری همه گیر.

او امیدوار است که انتظار چند ماه پس از اولیه بازگشایی تاریخ به این معنی وجود دارد بیشتر قمار باز در طول تعطیلات خود را.

“من مانند جمعیت و فعالیت. که چه چیزی باعث وگاس, سرگرم کننده,” او گفت:. “من می دانم که آن را برای رفتن به متفاوت خواهد بود … (اما) من خوشحالم که آن را بازگشایی. من هیجان زده برای همه افرادی که شغل پشت در دستور.”

70 ساله افزود که او امیدوار است همه مهمانان پایبند به جدید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اسکات پاول از تمپا فلوریدا

پاول گفت که “درباره زمان” کازینو در لاس وگاس بازگشایی شده است.

او به طور معمول در سفر به این شهر تا چهار بار در سال با دوست دختر خود را و او گفت که او “نه بیش از حد نگران” در مورد ویروس.

او را درک بخش های خاصی از ایمنی جدید پروتکل اما گفت که دیگران به نظر می رسد ،

“این خواهید بود برای دیدن تغییرات,” او گفت:. “شش نفر در یک جدول نوعی قمار است برای رفتن به متفاوت سه نفر در عکس ها به نظر می رسد کمی افراطی است. چهار در پوکر دیوانه به نظر می رسد.”

پاول خواهد بود بسته بندی ماسک برای پرواز وجود دارد. تا آن زمان او را شمارش پایین روز.

جورج Santino از Mount Vernon, واشنگتن

Santino بود که در این شهرستان در هنگام خاموش شدن به اثر رفت در اواسط ماه مارس گفت که او برای دیدن قمار ،

“وجود ندارد بسیاری از موارد در شهرستان کلارک که در آن زمان. ما از رفتن به نشان می دهد ما بودند رفتن به شام. … ما تا به حال هیچ ایده (خاموش) را در این مدت طولانی.”

Santino و همسرش بازدید از شهر حداقل یک بار در سال. او می خواهد به بازگشت در سپتامبر اگر چه همسر خود را هل دادن برای یک ماه ژوئیه سفر.

همانطور که برای ویروس, او گفت که او اعتماد قمار به تمیز نگه داشتن و فکر می کردند که به خوبی با افزایش تمیز کردن پروتکل های قبل از خاموش کردن.

“من بسیار اعتماد است که آنها می دانند که آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:. “من نسبتا مطمئن هستم در مورد رفتن. که گفت:, من اعتراف وجود دارد کمی بیشتر اعتماد به نفس دانستن من نمی خواهد وجود داشته باشد یک روز. اگر وجود دارد سبب گره خوردن آنها هم به کار آنها.”

Tim and Trisha Fellman از Turtle Lake Wisconsin

این زن و شوهر قصد بازگشت به لاس وگاس در ماه ژوئیه پس از هل دادن به عقب دو سفر برنامه ریزی شده در طول خاموش شدن ناگهانی. در حالی که این دو معمولا برای جلوگیری از سفر هنگامی که درجه حرارت بالا هستند آنها فقط نمی تواند صبر کنید.

“ما عاشق لاس وگاس” تیم Fellman گفت. Trisha Fellman افزود که آنها “ترس برای رفتن در همه.”

این Fellmans سفر به لاس وگاس حدود دو سال و علاقه مند هستند در خرید condo در دره برخی از روز. در حالی که آنها نه به قمار تیم Fellman گفت: آنها کشیده شده به غذا نشان می دهد و جاذبه های, مانند, چهار wheeling, ماجراهای در صحرا.

“مردم فکر نمی کنم از وگاس به عنوان یک محل برای استراحت و من,” او گفت:.

Lynne Anders از مونرو, لوئیزیانا,

آندرس خواهد شد سفر به لاس وگاس با همسرش در جولای 8.

“نگرانی اصلی من این است که (با) همه چیز را که به طور بالقوه نمی تواند باز” او گفت:. “ما امیدواریم که یک زن و شوهر را نشان می دهد باز خواهد شد پس از آن, اما ما نمی دانیم.”

راب Tetlow از میلواکی ویسکانسین

Tetlow معمولا بازدید از لاس وگاس دو بار در سال: یک بار برای جنون ماه مارس و پس از آن در ماه اوت برای تولد او.

در حالی که او تا به حال به دست او جنون مارس تفرج در این سال با توجه به COVID-19 او در حال حاضر رزرو اقامت در آریا برای اواسط ماه اوت به امید ملک را دوباره باز پس از آن.

“من شده است با شمارش پایین روز (به لاس وگاس بازگشایی),” او گفت:.

او گفت که نگرانی در مورد سفر — به خصوص در مورد اینکه آیا اجتماعی جدید فاصله قوانین را دور از قمار’ جو — اما گفت: این به اندازه کافی برای لغو سفر.

“من آن را تجربه کنم. فقط برای دیدن آنچه آن را مانند (طول pandemic),” او گفت:. “امیدوارم (قوانین) آرام در ماه اوت است. … من آنها را درک کنید. من فقط امیدوارم که آن را نمی کشتن جذبه برای وگاس.”

با بیش از 33 درصد از Nevadans بیکار در آوریل Tetlow گفت که او امیدوار است که او می تواند بخشی از این شهر را بازیابی.

“من به دنبال به جلو به رفتن به خارج وجود دارد و بازگشت دادن چون وگاس همیشه با من برخورد خوب,” او گفت:. “من همیشه ترک رفتن, ‘من سر یک زمان بزرگ.’ هرگز حسرت یک سفر. … من همیشه دوباره با یک داستان متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>