ایتالیا می گذرد 10K عفونت ویروس; خوشه های خار نگرانی در ما

رم — گسترش خوشه های جدید کروناویروس شد چشم با احتیاط چهارشنبه شیوع طرح میتوانست زندگی روزانه و به شکل همه چیز را از ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری به رهبر کاتولیک های جهان سفر.

در ایالات متحده caseload گذشت 1000 نفر و شیوع بیماری در هر دو طرف از این کشور شد و تکان دهنده زنگ در حالی که در اروپا به طور فزاینده ای قفل شده-پایین ایتالیا شمارش بیش از 10000 عفونت و ثبت افزایش مرگ و میر در میان آن پیری جمعیت است.

“در حال حاضر کانون — جدید چین — اروپا گفت:” رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

رم معمول خشن و بی ادب همهمه شد کاهش می یابد به یک زمزمه ایتالیا 62 میلیون نفر گفته شد بیشتر در خانه بمانند. هر چند کافه ها و رستوران ها باز مانده است پلیس در سراسر این کشور شد و اجرای قوانین است که مشتریان اقامت 1 متر (3 فوت) از هم جدا و کسب و کار خاص شاتر 6 p. m.

مقامات گفت: 631 که مردم از COVID-19 در ایتالیا با افزایش 168 مرگ و میر ثبت شده روز سه شنبه. بحران بهداشت و درمان شد و برخورد یک ضربه جدی به اقتصاد کشور — سومین از 19 کشور با استفاده از یورو و تهدید بی ثباتی در سراسر جهان است.

بازارهای آسیایی رها

بازار در سراسر آسیا کاهش یافته است روز شنبه با وجود دیوار خیابان دستاوردهای یک روز پیش از آن. سرمایه گذاران به نظر می رسید با تشویق وعده های رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بسته امداد به کوسن اقتصادی درد از وقوع. دولت ها در سراسر آسیا و جاهای دیگر نیز اعلام کرد که میلیاردها دلار محرک بودجه از جمله بسته های نشان داد در ژاپن در روز سه شنبه و استرالیا در روز چهارشنبه.

“سرمایه گذاران هنوز نگران است که آن دسته از محرک های مالی بسته نمی ممکن است قادر خواهید بود برای جلوگیری از شیوع ویروس و همچنین برای کاهش تاثیر بر اقتصاد” گفت: لویی فیلیپ ونگ مدیریت سرمایه.

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 119,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4200 فوت کرده اند.

اختلال جهانی

ویروس مختل سفر مدارس بسته و متوقف ساخت در مکان های سراسر جهان است.

واتیکان نماینده به نیمی از ملت جزیره تیمور شرقی گفت: انتظار می رود دیدار با پاپ فرانسیس هر چند هرگز ساخته شده رسمی نمی خواهد اتفاق می افتد بعد از این سال.

فرانسیس’ یکشنبه مخاطبان — به طور معمول خشن و بی ادب امر که پر میدان سنت پیتر یا واتیکان سالن اجتماعات با ده ها هزار نفر شد به جای آن برگزار می شود در حفظ حریم خصوصی از کتابخانه خود را و به اشتراک گذاشته شده توسط livestream. مربع خالی بود, با شهر واتیکان اتخاذ ایتالیا مستند اقدامات است.

بزرگ ما حوادث در شک

در ایالات متحده ده ها تن از مواردی بودند که به یک کنفرانس در بوستون و رهبران در کشورهای مختلف اعلام شد محدودیت هایی در رویدادهای بزرگ است. کالج ها در سراسر کشور خالی کلاس های درس خود را به آنها منتقل شده به آموزش آنلاین و عدم احاطه آینده افتتاح این فصل لیگ بیس بال و بسکتبال کالج قهرمانی. حتی مشهور بوفه لاس وگاس تحت تاثیر قرار, با برخی از نوار بزرگترین بسته بودن در یک اقدام احتیاطی.

“وحشتناک است” گفت: Silvana گومز, یک دانشجوی دانشگاه هاروارد که در آن دانشجویان گفته بودند به ترک دانشگاه توسط یکشنبه. “من قطعا خیلی می ترسم در حال حاضر در مورد آنچه که بعد از چند روز و چند هفته آینده شبیه است.”

نیویورک فرماندار گفت: سرباز گارد ملی خواهد اسکراب اماکن عمومی و ارائه مواد غذایی به حومه که در آن عفونت باید مشخصی. در ایالت واشنگتن که در آن یک سیاتل-منطقه خانه سالمندان مرکز شیوع در انتخابات گفت: این ویروس در حال گسترش به حداقل 10 دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. در کالیفرنیا هزاران نفر از بی مسافران باقی مانده گیر کرده روی یک کشتی کروز در انتظار نوبت خود را به پیاده شروع به قرنطينه.

تظاهرات سیاسی لغو شد

دو رقابت را در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به طور ناگهانی لغو شد تظاهرات روز شنبه و در سمت چپ باز احتمال این که در آینده رویدادهای کمپین می تواند نهفته باشد ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت آن را در ادامه به صورت عادی هر چند معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان آینده تظاهرات خواهد بود ارزیابی “بر اساس روز به روز.”

آن همه شواهد از سوی غرب ادامه فشار ویروس. در چین که در آن برای اولین بار بریدن مقامات گفتند که می خواهم شمارش تنها 24 مورد جدید در روز چهارشنبه.

در برگشت از مواضع چین شاهد موارد جدید در آورده از خارج از کشور. در پکن پایتخت تمام موارد جدید COVID-19 روز چهارشنبه گزارش آمد از خارج از کشور پنج از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است.

“وضعیت اپیدمی در سطح پایین و پیشگیری و کنترل به طور مداوم به خوبی پیش میرود” گفت: Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت.

این استان در مرکز چین, شیوع ویروس گفت: تولید کنندگان مواد غذایی و دیگر کسب و کارهای ضروری برای اقتصاد ملی و یا ارائه نیازهای روزانه می تواند از سر برداری.

دیگر عمده شیوع سایت در آسیا, کره جنوبی در ادامه به گزارش بهبود اعداد هم با 242 مورد جدید چهارشنبه اعلام کرد. هنوز یک خوشه از عفونت های متصل به یک مرکز تماس در یکی از شلوغ ترین مناطق این کشور سرمایه بود که افزایش آلارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im