ایتالیا در مسیر به بیش از چین به ویروس مرگ و میر; 475 درگذشت یکشنبه

ایتالیا در مسیر به پیش افتادن از چین در تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر وحشتناک یک نقطه عطف است که مقصر بودن در این کشور بزرگ سالمندان جمعیت آن ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی و تاخیر در اعمال کامل مستند اقدامات در سراسر مرکز, لمباردی.

ایتالیا ثبت شده 2,978 مرگ و میر در روز چهارشنبه پس از دیگری 475 نفر کشته شدند. با توجه ایتالیا شده است به طور متوسط بیش از 350 مرگ و میر ناشی از مارس 15, آن است که به احتمال زیاد برای رسیدن به چین 3,249 مرده که روز پنجشنبه ارقام منتشر شد.

سازمان ملل و مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها بزرگ آن جمعيت سالمندان که به ویژه مستعد ابتلا به توسعه جدی عوارض ناشی از ویروس است. ایتالیا دارای دومین جمعیت پس از ژاپن و اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا مرده — 87 درصد — بیش از سن 70.

علاوه بر این تقریبا تمام ایتالیا را مرده تا به حال یک یا چند بیماری زمینه ای مانند دیابت و سرطان و فشار خون یا نارسایی کلیوی.

روسیه گزارش 1st مرگ

روسیه توانسته coronavirus مرگ 79 سال که درگذشت, در بیمارستانی در مسکو.

مقامات بهداشت گفت که او در بیمارستان بستری شد هفته گذشته و دچار انواع شرایط مزمن مانند دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی.

روسیه به ثبت رسیده 147 مورد از coronavirus و نه بهبود. مقامات گرفته اند انواع اقدامات برای کاهش سرعت گسترش این بیماری مانند بسته شدن مرزها برای خارجی ها و تست از همه بازگشت از کشورها تحت تاثیر این بیماری همه گیر. با شروع از هفته آینده در تمام مدارس بسته خواهد شد. دولت بارها و بارها خواست روس ها به ماندن در خانه و محدود کردن تمام مخاطبین است.

در روز پنج شنبه نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: اقدامات اضافی گرفته شود ممکن است به عنوان شیوع گستراند.

لندن ponders محدودیت

لندن در حال خواست به ماندن کردن حمل و نقل عمومی به عنوان مقامات در نظر اعمال سخت تر محدودیت هایی را بر مردم مخلوط کردن با یک دیگر در پایتخت بریتانیا است.

لندن خانه به حدود 9 میلیون نفر است که مرکز کشور شیوع کروناویروس با حدود یک سوم از آن موارد تایید شده.

حمل و نقل اپراتور حمل و نقل برای لندن گفت: آن را نزدیک به 40 لندن ایستگاه های زیرزمینی و کاهش مترو و اتوبوس شروع پنج شنبه. شهردار صادق خان گفت: کاهش خدمات خواهد “اجازه می دهد بحرانی کارگران را ضروری سفر.”

انگلیسی ها شده اند خواست برای کار از خانه و جلوگیری از کافه ها و مغازه ها و رستوران ها به سرعت گسترش ویروس. اما بر خلاف کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و بریتانیا است و نه دستور میله برای بستن یا محدود جنبش مردم.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “بیشتر و سریع تر” اقدامات ممکن است مورد نیاز در لندن اگر مردم نمی عمل اجتماعی فاصله. او به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که “ما حکومت هیچ چیز.”

دولت بریتانیا قصد دارد به معرفی یک لایحه در مجلس در روز پنج شنبه است که به مقامات قوی تر قدرت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. این لایحه به پلیس و ماموران اداره مهاجرت قدرت به بازداشت افراد و قرار دادن آنها در مناسب انزوا اگر امکانات لازم برای حفاظت از سلامت عمومی است.

بریتانیا نیز دو برابر به 20 ، 000 تعداد نیروهای نظامی در حالت آماده به کار برای کمک به مقامات غیر نظامی در مواقع اضطراری است.

مسابقه اسب می رود بدون تماشاگر

این مسلما بیشتر محبوب در استرالیا بیش از هر کشور دیگر پس از آن هیچ جای تعجب است که اسب مسابقه ادامه دارد — منهای تماشاگران — با وجود افزایش سفر و محدودیت های دیگر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چند میلیارد دلار مسابقه صنعت استخدام 250,000 بخشی – و کارگران تمام وقت در استرالیا که در آن وجود دارد بیش از 360 اصیل آهنگ. که تقریبا یکی برای هر 68,000 مردم جهان پیشرو نسبت با اختلاف قابل توجه است.

استرالیا دارای برخی از ثروتمندترین نژادها. جام ملبورن — “مسابقه متوقف می شود که یک ملت” — یکی از کشور قوی ترین نهادهای فرهنگی. سیدنی میزبان اورست دلار 8.6 میلیون با حداکثر سرعت دویدن. این شهر همچنین دارای پرسود ترین مسابقه دو ساله طلایی دمپایی به اجرای این شنبه در مقابل خالی grandstands. Rosehill دور مسابقه خواهد بود معمولا شلوغ بود.

حداقل مسابقه می تواند وجود داشته باشد بدون در محل تماشاگران با جانبازان قادر به تماشا و شرط بندی از صفحه اصلی. و که تنها گزینه پس از اقدامات آورده بودند در هفته گذشته محدود نژاد روز به شرکت کنندگان تنها: سوارکاران مربیان مسیر مسابقه مسئولان رسانه ها و کارگران مانند جانور سم دار و آمبولانس پرسنل.

پاکستان بسته زیارتگاه سایت های دیگر

مقامات پاکستانی بسته زیارتگاه صوفی در پایتخت و جاهای دیگر و بازدید از موزه باستان شناسی و مکان های توریستی ممنوع شد به عنوان موارد coronavirus شروع به پریدن کرد به 301 عمدتا در زائران هنگام بازگشت از ایران ،

دو نفر که در حال بازگشت از عربستان سعودی و دبی شد پاکستان را اولین قربانیان زمانی که آنها کشته شده اند روز شنبه در شمال غربی.

آن گسترش ترس و وحشت در میان کسانی که مصرف نمی عفونت های جدی.

مقامات پاکستانی روز پنج شنبه برنامه ریزی شد به قرنطینه صدها نفر از زائران که در بازگشت از ایران. این زائران خواهد شد و در ادامه جدا شده ساختمان در مرکزی پاکستان برای دو هفته.

پاکستان در حال حاضر تعطیل, مدارس و دانش آموزان مجبور به ترک خوابگاه ،

فیلیپین سلامت رسمی در معرض

فیلیپین وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III است که در خانه قرنطینه پس از در معرض بودن به یک افسر بهداشت آلوده با این ویروس جدید است.

او منجر فیلیپین’ پاسخ به همه گیری. دوقو می گوید که او در حال تجربه خفیف علائم آلرژی و ویروس نتایج آزمون انتظار می رود در چند روز.

دوقو گفت که همچنان پیشرو از خانه اینتر-گروه آژانس های اجرای مقررات قرنطینه در کشور اصلی منطقه شمال Luzon است که شامل پر جمعیت پایتخت, Manila.

فیلیپین گزارش شده 202 عفونت با 17 مرگ و میر.

هلندی, محدود کردن دسترسی برای 30 روز

دولت هلند این است که محدود کردن ورود به این کشور به مدت 30 روز از پنج شنبه شب در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

ورود بان کی مون را پوشش می دهد تمام غیر ضروری سفر به این کشور برای بازدید کنندگان از خارج از اتحادیه اروپا و بریتانیا و کشورهای که بخشی از اروپا مهاجرت در منطقه شناخته شده به عنوان شنگن.

استثنا نیز خواهد بود ساخته شده برای مسافران با اجازه اقامت برای هلند و مردم در “حیاتی” مشاغل مانند بهداشت کارگران است.

به عنوان چهارشنبه هلند ثبت شده بود 58 coronavirus مرگ و میر در شیوع و 2,051 تست مثبت.

مکزیک گزارش 1st مرگ

مکزیک وزارت بهداشت تایید کرده است اولین بار در کشور مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

این گروه در توییتر نوشت اواخر روز چهارشنبه که فرد شروع به نشان دادن علائم در مارس 9 و تا به حال به دیابت است. آن را ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه, از کجا یا از چه کسی فرد آلوده شد.

مکزیک 118 تایید موارد عفونت و مقامات انتظار می رود این تعداد به سرعت در حال افزایش در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de